IBSF oficiāli apstiprina: Nākamā gada EČ bobslejā un skeletonā notiks Siguldā

Martins Dukurs, sportazinas.com
Martins Dukurs Foto: Viesturs Lācis/IBSF

(IBSF) otrdien oficiāli apstiprināja nākamā gada Eiropas čempionāta norisi Siguldā.

Eiropas čempionāta meistarsacīkstes bobsleja divniekos un skeletonā Siguldas trasē notiks nedēļā no 10. līdz 16.februārim. Pie viena tas būs arī sezonas noslēdzošais – astotais – Pasaules kausa posms.

Aģentūra LETA jau iepriekš ziņoja, ka Siguldā notiks kontinenta meistarsacīkstes, kas nu apstiprinātas oficiāli. Šajās sacensībās Soču olimpisko spēļu godalgas saņems arī Latvijas bobslejisti, kas viņiem pienākas pēc krievu diskvalifikācijas.

Siguldā nevar notikt bobsleja četrinieku sacensības, tāpēc tās norisināsies citur. Pagaidām vēl nav zināms, kur tas varētu būt, bet par to IBSF paziņošot tuvākajā laikā.

Jaunā Pasaules kausa sezona sāksies novembra pašā izskaņā ASV trasē Pārksitijā, bet pēc tam braucēji sacentīsies vēl vienā šīs valsts trasē Leikplesidā. Savukārt jau pēc Jaunā gada sportisti atgriezīsies Eiropā, sacenšoties Vinterbergā (Vācija), Laplaņā (Francija), Īglsā (Austrija), Kēnigszē (Vācija), Sanktmoricā (Šveice) un Siguldā.

Savukārt sezonas kulminācija būs februāra otrajā pusē, kad Vācijas trasē Altenbergā notiks pasaules čempionāts.

Tikmēr pasaules junioru čempionāts notiks februārī Vinterbergā, kamēr Eiropas junioru čempionāts – divos Eiropas kausa posmos Altenbergā un Īglsā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par