Iekšlietu ministrs gatavs kļūt par LFF prezidentu

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (no kreisās), Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Latvijas Futbola federācijas bijušais prezidents Kaspars Gorkšs un UEFA pārstāvis Massimiliano Michenzi piedalās Valsts policija sadarbībā ar UEFA (Eiropas Futbola asociāciju savienību) un Latvijas Futbola federāciju rīkotajā preses konferencē par spēļu sarunāšanas lietu | Foto: LETA/U.Kupruka

Latvijas iekšlietu ministrs būtu gatavs kļūt par Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu, ja šāds piedāvājums sekotu, intervijā televīzijas kanāla LNT raidījumā “900 sekundes sacīja ministrs.

“Šobrīd neesmu tiešā veidā uzrunāts, bet mana sirds un dvēsele pieder Latvijas futbolam. Vairāk nekā astoņus gadus mans dēls trenējas futbolā, esmu ieguldījis savu laiku, enerģiju un līdzekļus, lai viņš attīstītos. Ja būtu šāds piedāvājums, es izvērtētu,” sacījis Ģirģens.

Kā zināms, iepriekšējā nedēļā LFF ārkārtas kongresā no amata tika atstādināts kādreizējais Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš amatu ieņēma mazliet vairāk kā gadu.

Zīmīgi, ka Ģirģens mēneša sākumā kopā ar Gorkšu sēdēja pie galda preses konferencē, sabiedrību informējot par sarunāto spēļu lietu.

Pēc ārkārtas kongresa, LFF palika bez parakstiesīgas personas, bet valdes sēdē situācija tika atrisināta, par LFF ģenerālsekretāru apstiprinot Edgaru Pukinsku, kurš šo amatu ieņēmis arī iepriekš.

Tomēr izmaiņas vēl jāapstiprina Uzņēmumu reģistram, jo pēc LFF statūtiem ģenerālsekretāru var apstiprināt tikai organizācijas prezidents, kura šobrīd dabā nav. LFF norāda uz ārkārtas situāciju, kas varētu UR ļaut Pukinskam piešķirt tiesības darboties LFF vārdā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par