Ieskats “Counter-Strike” karšu izkārtojumā un to apzīmējumos

08/01/2022 18:03
Nokopēts
ccccccccccccccccccccc kartes:

“Counter-Strike” (CS) videospēle nav iedomājama bez tās ikoniskajām kartēm. Tā ir viena no galvenajām spēles sastāvdaļām, kas piesaista spēlētājus un ar nostaļģiskām sajūtām liek tajā atgriezties arī “CS” veterāniem. Tādas klasiskās kartes, kā “Dust II”, “Inferno” un “Mirage” ir neaizmirtamas pieredzējušākajiem spēlētājiem, taču jaunpienācējiem tās var sagādāt grūtības.

Kad karšu klāstā parādās kāda jauna karte, rodas daudz nezināmā gan spēlētājiem, kuri šo videospēli izmanto kā laika kavēkli, gan profesionāļiem. Pat mazākās detaļas, sākot ar tā dēvētajiem “choke points” jeb vietām un ejām, kurām var būt ļoti grūti tikt cauri, piemēram, tuneļiem, kā arī bumbas aktivizācijas punktiem līdz pat vispārējai kartes apkārtnei, var kardināli izmainīt to, cik veiksmīgs izvērtīsies mačš kādā no kartēm.

Ļoti svarīgs spēles apsekts ir informācija, ko nodot citiem spēlētājiem. Pretinieka pozīcijas precīza identificēšana vai savas komandas koordinēšana, kam seko lakoniska un viegli saprotama frāze vai apzīmējums, ko pateikt saviem komandas biedriem, var izšķirt spēles likteni starp triumfu un zaudējumu. Tādēļ turpinājumā ieskats šobrīd aktuālo “competitive” karšu rotācijas teritorijās, to izkārtojumā un galveno vietu apzīmējumos, kas noteikti palīdzēs iesācējiem un varbūt ko atgādinās jau prasmīgākiem “CS” cienītājiem.

Inferno

Mirage

Nuke

Overpass

Dust II

Vertigo

Ancient

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām