Iespēja pieteikties Latvijas e-basketbola līgas turnīram

Ebasketbols, sportazinas.com
Ebasketbols | Foto: LBS

“Pafbet” Latvijas basketbola līga un Latvijas labākie vīriešu basketbola klubi – “VEF Rīga”, “Ogre”, “Ventspils”, “Valmiera Glass VIA”, “Latvijas Universitāte” un “Liepāja” – ārkārtējās situācijas dēļ pusvārdā aprauto basketbola sezonu pagarinās, noskaidrojot labākos e-basketbola turnīrā.

“E-sporta popularitāte pēdējos gados ir augusi tiktāl, ka par to tiek runāts kā potenciālu olimpisko spēļu disciplīnu. Tāpēc kopā ar “Pafbet” LBL klubiem centīsimies izmantot plašo iespēju klāstu, ko sniedz virtuālā pasaule un NBA 2K20,” Latvijas basketbola savienības (LBS) mājaslapā citēts Latvijas basketbola līgu direktors Edgars Bērziņš.

Otrdien sāksies dalībnieku reģistrācija (skat. pievienotās saites), kas ilgs līdz 17.aprīlim. Katras komandas sastāvā var iekļūt gan klubu pārstāvji, gan e-basketbola spēlētāji.  Klubiem būs iespēja ne tikai komplektēt savas virtuālās komandas, bet arī veidot sava laukuma dizainu un formastērpus.

21. aprīlī sāksies “Pafbet” Latvijas e-basketbola līgas pamatturnīrs, pēc kura četras labākās komandas kvalificēsies “Final Four” turnīram.  Pirmās sezonas čempionus plānots noskaidrot izslēgšanas spēlēs 23. maijā.

“Pafbet” Latvijas e-basketbola līgas tiešraidēs translēs “Best4sport TV”. Skatītāji cīņām varēs sekot arī “YouTube”.

Pieteikšanās anketas:

VEF Rīga

BK Ogre

BK Ventspils

Valmiera Glass VIA

Latvijas Universitāte

BK Liepāja

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par