Iespējams, šī gada iespaidīgākajā CS:GO sacensību finālā baltiešu pārstāvētā komanda izcīna sudrabu

07/12/2020 14:21

Vakar “DreamHack Masters Winter 2020 Europe” turnīrā “CS:GO” disciplīnā risinājās fināls, kurā igauņa Robina “ropz” Kūla un lietuvieša Aurima “Bymas” Pipira pārstāvētā “mousesports” spraigā cīņā ar 1-3 atzina dāņu titulētās komandas “Astralis” pārākumu.

Šī turnīra laikā “mousesports” vēl nebija piedzīvojuši zaudējuma rūgtumu, kamēr “Astralis” reizi bija piekāpušies komandai “Godsent”. Turnīra uzvarētāji ieguva 60 tūkstošus ASV dolāru (~49,5 tūkstoši eiro). Fināls tika aizvadīts “BO5” formātā, līdz kādas komandas trīs uzvarētām kartēm.

“Mousesports” pirmā izvēle krita par labu kartei “Train”, bet jāsaka, ka komanda nebija “trāpījusi” ar kartes izvēli. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 10:5 par labu dāņiem. Otrajā puslaikā “Astralis” turpināja pierādīt savu pārākumu šajā kartē, uzvarot sešus raundus pēc kārtas un izcīnot uzvaru 16:5.

Tomēr jāsaka, ka arī “Astralis” nebija veiksmīgi izvēlējušies karti, ko spēlēt, jo “Inferno” spēja uzvarēt tikai trīs raundus, bez ierunām kapitulējot ar 3:16 un ļaujot “mousesports” panākt izlīdzinājumu spēlē 1-1. Lielisku sniegumu rādīja abi baltieši “ropz” un “Bymas”, kuri nošāva attiecīgi 23 un 20 pretiniekus un nomira sešas un septiņas reizes katrs.

Par spēles trešo karti kļuva “Nuke”, kuru izvēlējusies bija Eiropas vienība “mousesports”. Puslaika sākums lielisks izdevās dāņiem, atrodoties vadībā 6:1, bet internacionālais sastāvs spēja pietuvoties, beigās zaudējot ar 6:9. Otrais puslaiks aizritēja kā pa amerikāņu kalniņiem. “Astralis” spēlētāji no sākuma zaudēja trīs raundus, četrus atguva un vēlreiz zaudēja četrus, tomēr galavārds piederēja viņiem, ar trīs uzvarētu raundu sēriju panākot 16:13 un 2-1 spēlē.

Ceturtā un kā izrādījās pēdējā karte spēlē, tika aizvadīta “Vertigo”. Redzētais deva fantastiskas sajūtas visiem, kuri sekoja līdz spēlei. Pirmo puslaiku 9:6 vadībā beidza dāņu “Astralis”. Otrajā puslaikā vadībā izvirzījās “mousesports” nonākot priekšā 14:11, taču četru neveiksmīgu raundu sērija vadību atgūt ļāva Dānijas vienībai. Tomēr ar to viss nebeidzās un Eiropu pārstāvošajiem “mousesports” spēlētājiem izdevās iegūt papildlaiku. Pirmais papildlaiks noslēdzās neizšķirti 18:18 un bija nepieciešams otrais papildlaiks. Pie rezultāta 20:19 “Astralis” vienības labā tehniska ķibele notika “mousesports” “IGL” (In-Game Leader) dānim Finam “karrigan” Andersenam, kura dēļ spēli uz ilgāku laiku nācās apturēt, tomēr šī pauze nāca par labu titulētajiem dāņiem, kuri pēc pauzes uzvarēja atlikušos divus raundus un svinēja uzvaru kartē 22:19 un visā spēlē 3-1, izcīnot “DreamHack Masters Winter 2020 Europe” titulu.

Pēc šīs spēles platformā “Twitter” bija lasāms, ka šis, iespējams, bijis labākais fināls, ko “CS:GO” pasaule redzējusi šogad. “Mousesports” rindās lielisku spēli aizvadīja “ropz”, kuram 92 neitralizēti pretinieki un 70 nāves, kā arī “Bymas”, kuram 84 nonāvēti pretinieki un 70 nāves. Tikmēr uzvarētājiem fenomenālu sniegumu rādīja Nikolajs “device” Rīdzs, kura rēķinā 102 reizes nonāvēti pretinieki un tikai 67 nāves. Neskatoties uz to, ka tika aizvadītas četras kartes, gadījumi, kad spēlētājs nogalina pretiniekus vairāk kā 100 reizes nav ierasta parādība “CS:GO”.

Nākamais turnīrs, kurā piedalīsies abas komandas būs rītdien sākošais “Blast Premier Fall 2020 Final”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

09/03/2021 08:07

Balcers palīdz “Sharks” panākt izlīdzinājumu, komanda tiek pie panākuma (VIDEO)

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien rezultatīvi piespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, Sanhosē “Sharks” izlīdzinot rezultātu un vēlāk uzvarot pagarinājumā. Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” mājās ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0,…