Igaunijas pludmales volejbolisti piedzīvoja zaudējumu cīņā par bronzu “Elite 16” turnīrā

05/06/2022 14:04
Kusti Nolvaks

Igaunijas pludmales volejbola duets Kusti Nelvaks/Marts Tīsārs svētdien Majoru pludmalē piedzīvoja zaudējumu cīņā par bronzu Jūrmalas “Beach Pro Tour – Elite 16” turnīrā.

Igaunijas duets, kas turnīrā bija izsēts ar 11.numuru, cīņā par trešo vietu 1-2 (17:21, 21:18, 13:15) piekāpās Brazīlijas pludmales volejbolistiem Andrē Lojolam Šteinam un Georgam Vanderlejam. Pirmo setu pārliecinoši uzvarēja brazīlieši, bet otrajā Igaunijas duets izmantoja vairākas pretinieku kļūdas un panāca līdzsvaru spēlē. Uzvarētājs noskaidrojās trešajā setā, kura vidū Brazīlijas pāris pēc vairākām veiksmīgām izspēlēm ieguva trīs punktu pārvaru un turpinājumā noturēja vadību. Plkst.14 sāksies mačs, kurā tiks noskaidrotas bronzas medaļu ieguvējas sieviešu turnīrā. Brazīlija duets Eduarda Lisboa/Ana Patrīcija Ramusa stāsies pretī amerikānietēm Sārai Hjūzai un Kellijai Kolinski. Plkst.16 tiks noskaidroti turnīra uzvarētāji vīriešu turnīrā, par zelta godalgām cīnoties Kataras duetam Šerifam Junusem/Ahmedam Tidžanam un itāļiem Paolo Nikolai un Samuelem Kotafavam.

Jūrmalas “Beach Pro Tour – Elite 16” turnīrs plkst.17 tiks noslēgts ar dāmu turnīru uzvarētāju noskaidrošanu. Pēdējā mačā kanādietes Sāra Pavana un Melisa Umana-Paredesa spēlēs pret Brazīlijas pāri Barbaru Seišasu/Karolīnu Salgadu. Visi mači notiks uz centrālā laukuma un tiešraidē tos translē kanāls TV6. Jau ziņots, ka neviens no trīs Latvijas pāriem, kas piedalījās pamatturnīrā, neiekļuva ceturtdaļfinālā. Kvalifikācijas sacensībās piedalījās divi Latvijas sieviešu un četri vīriešu pāri, taču neviens no tiem neizcīnīja vietu pamatsacensībās. “Pro Beach Tour” rangā pirmā līmeņa sacensības šogad saucas “Elite 16”, rangā otrās ir “Challenge”, trešās – “Futures” sacensības. Sezonas pirmajā “Elite 16” turnīrā Meksikā Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka izcīnīja otro vietu.