Igaunijas prezidente piedalīsies Tartu slēpošanas maratonā

15/02/2021 16:57
Kersti Kaljulaida

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, kas šogad jau piedalījusies divos slēpošanas maratonos, reģistrējusies dalībai arī Tartu slēpošanas maratonā, kas paredzēts svētdien, 21.februārī.

51 gadu vecā Kaljulaida plāno piedalīties Tartu slēpošanas maratona pamatdistancē, kuras garums ir 63 kilometri. Organizatori norādījuši, ka Tartu slēpošanas maratonā Kaljulaida piedalīsies pirmo reizi. Aizvadītajā nedēļas nogalē prezidente noslēpoja 22 kilometrus slēpošanas maratonā Alutaguzē, bet 30.janvārī viņa pieveica 42 kilometrus Viru slēpošanas maratonā.

Koronavīrusa pandēmijas iegrožošanas pasākumu dēļ nav gaidāms, ka Tartu slēpošanas maratonā būs daudz dalībnieku no ārzemēm. Pasākuma galvenais organizētājs Indreks Kelks pieļāvis, ka ārzemnieku būs apmēram 100. Pēc viņa teiktā, dalībai Tartu slēpošanas maratonā reģistrējušies arī 30 Lielbritānijas karavīri, kas Igaunijā dienē NATO spēku sastāvā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…