Igaunijas prezidente piedalīsies Tartu slēpošanas maratonā

15/02/2021 16:57

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, kas šogad jau piedalījusies divos slēpošanas maratonos, reģistrējusies dalībai arī Tartu slēpošanas maratonā, kas paredzēts svētdien, 21.februārī.

51 gadu vecā Kaljulaida plāno piedalīties Tartu slēpošanas maratona pamatdistancē, kuras garums ir 63 kilometri. Organizatori norādījuši, ka Tartu slēpošanas maratonā Kaljulaida piedalīsies pirmo reizi. Aizvadītajā nedēļas nogalē prezidente noslēpoja 22 kilometrus slēpošanas maratonā Alutaguzē, bet 30.janvārī viņa pieveica 42 kilometrus Viru slēpošanas maratonā.

Koronavīrusa pandēmijas iegrožošanas pasākumu dēļ nav gaidāms, ka Tartu slēpošanas maratonā būs daudz dalībnieku no ārzemēm. Pasākuma galvenais organizētājs Indreks Kelks pieļāvis, ka ārzemnieku būs apmēram 100. Pēc viņa teiktā, dalībai Tartu slēpošanas maratonā reģistrējušies arī 30 Lielbritānijas karavīri, kas Igaunijā dienē NATO spēku sastāvā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…