Igaunis Vips paliek F-2 komandas sastāvā

30/06/2022 12:51
Juri Vipss

Sacīkšu komanda “Hitech Grand Prix” turpinās sadarbību ar igauņu autosportistu Juri Vipu, paziņoja komanda. Otrās formulas (F-2) pārstāvji izplatījuši paziņojumu, kurā pauž savu neizpratni par komandas lēmumu.

Komandas boss Olivers Oukss atzīst, ka par Vipa nākotni tika spriests un pieņemts lēmums dot jaunajam braucējam iespēju attaisnot sevi. “Es pieņēmu lēmumu ļaut paturēt Juri viņa vietu atlikušajā F-2 sezonas daļā, bet pirms lēmuma pieņemšanas par to tika nopietni diskutēts,” sacīja Oukss. “Ļaujot pabeigt šo sezonu komandā, dodam viņam iespēju nodemonstrēt ar savām darbībām, kāds cilvēks viņš ir. Es jau iepriekš teicu, ka tāda veida valodu lietot ir pilnīgi nepieņemami, bet esmu izvēlējies dot viņam iespēju attaisnot sevi.”

Uzreiz pēc “Hitech Grand Prix” paziņojuma neizprartnē bija F-2 pārstāvji, kuri nāca klajā ar paziņojumu. “Šodien pieņemtais “Hitech Grand Prix” lēmums ir pārsteidzošs un ne tāds, kādu būtu pieņēmuši mēs. Mēs rūpīgi uzraudzīsim situāciju ar viņiem, lai pārliecinātos, ka uz šāda veida rīcību tiek pienācīgi reaģēts,” teikts ziņojumā.

Iepriekš vēstīts, ka F-2 komandas pilots Vipss spēlēja videospēli un strīma laikā atļāvās rasistiskus komentārus. Pēc izmeklēšanas beigām “Red Bull” pavēstīja, ka Vipss atbrīvots no akadēmijas, kā arī nebūs komandas rezerves un testa pilots. Nav palīdzējuši pat dažu Vipsa konkurentu mēģināju viņu aizstāvēt, norādot, ka sportists nemēģināja nevienu aizskart. Pašlaik 21 gadu vecais igaunis ieņem septīto vietu F-2 sacensībās, kurās aizvadīti seši posmi. Maijā viņš F-1 komandas sastāvā piedalījās Barselonas “Grand Prix” treniņbraucienos.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
11/08/2022 22:11

NBA iemūžina sesto numuru, Porziņģi tas neskars

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) par godu nesen mirušajai līgas leģendai Bilam Raselam lēmusi izņemt no aprites sesto numuru, taču latvietim Kristapam Porziņģim nebūs jāizvēlas cits numurs. The NBA will retire…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām