Igauņu aizsargs Klavans izvelk uzvaru “Liverpool”

01/01/2018 20:35

Anglijas Premjerlīgas futbolā 22. kārtas pirmajās spēlēs panākumus svinējušas “Newcastle”, “Leicester”, kā arī “Liverpool”, kuras labā uzvaras vārtus mačā pret “Burnley” (2:1) guva igauņu aizsargs Ragnārs Klavans.

Visi trīs šajā cīņā izdarītie rezultatīvie raidījumi notika tās pēdējās 30 minūtēs. “Liverpool” komandu vadībā 61. minūtē izvirzīja senegālietis Sadio Manē, kamēr “Burnley” 87. minūtē panāca 1:1.

“Liverpool” spēles kompensācijas laikā devās izraut sev uzvaru un tas viņiem pēdējā minūtē arī izdevās – pēc tāla centrējuma bumbu ar galvu pa vārtiem raidīja horvāts Dežans Lovrens. Pirms līnijas šķērsošanas to vārtos trieca Klavans (2:1), tādējādi nodrošinot “Liverpool” tās trešo uzvaru pēc kārtas, kā arī gūstot savus pirmos vārtus šīs komandas rindās.

Savukārt četru vārtu mačā Braitonā vietējā “Albion” divreiz nenoturēja vadības grožus un nospēlēja 2:2 ar “Bournemouth”.

Pateicoties trīs otrajā puslaikā gūtajiem vārtiem, četru neuzvarētu spēļu sēriju pārtrauca “Leicester”, kas ar 3:0 apspēlēja “Huddersfield”.

Līdzīgu uzvaru svinēja arī Mančestras “United”, kas vārtus spēlē pret Liverpūles “Everton” (2:0) guva tikai otrajā puslaikā.

Visbeidzot ļoti svarīgus trīs punktus priekš “Newcastle” izrāva spānis Ajoss Peress, kura precīzais sitiens 73. minūtē uz rezultāta tablo iededz “1:0” pret Stokas “City”.