Iginla: NHL ir 15 komandas, kurām ir izredzes uz Stenlija kausu

Jarome Iginla, sportazinas.com
Foto: AP

Ilggadējāis Nacionālās hokeja līgas spēlētājs ir jaunas komandas meklējumos. Sarunā ar .com hokejists atzīst, ka vēlas pievienoties klubam, kas pretendētu uz Stenlija kausu. 15 sezonu laikā uzbrucējam kāroto trofeju nav izdevies iegūt.

“Kad tev ir 40 gadi, gribas spēlēt komandā, kas pretendē uz Stenlija kausu. Šobrīd NHL ir 15 komandas, kurām ir šāda iespēja. Nāksies pārrunāt ar ģimeni, bet pagaidām neesmu pārliecināts par savu nākotni,” izteicās Iginla, kurš pēdējās trīs sezonas aizvadīja Kolorado “Avalanche” rindās.

Aizvadītās sezonas gaitā viņš gan tika aizmainīts uz Losandželosas “Kings”, ar domu par spēlēšanu “play-off”, tomēr “karaļi” palika aiz borta.

“Zinu, ka pagājušajā sezonā nenospēlēju veiksmīgi. Iespējams, tas bija pats grūtākais gads manā karjerā, bet tas dod man papildus enerģiju. Domāju, ka varu gūt vārtus un dot pienesumu komandai dažādos apstākļos.”

Aizvadītajā sezonā Iginla laukumā izgāja 80 spēlēs, gūstot 14 vārtus un atdodot 14 rezultatīvas piespēles partneriem.

“Ja turpināšu spēlēt, tad būšu tam gatavs. Ja ne, tad mana karjera bija lielisks ceļojums un būšu likteni par to pateicīgs,” sacīja pieredzes bagātais uzbrucējs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par