Igudala: Pēc sezonas sievai teicu, ka mani 100% aizmainīs

Andrē Igudala, sportazinas.com
Andrē Igudala | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Memfisas “Grizzlies” veterāns jau pēc aizvadītās sezonas zinājis, ka viņš tiks aizmainīts.

Jau vēstīts, ka Goldensteitas “Warriors” šovasar 35 gadus veco Igudalu aizmainīja uz Memfisas “Grizzlies”. Pagaidām vēl nav zināms, vai Memfisa plāno uzbrucēju saglabāt komandā vai iesaistīt viņu maiņas darījumā.

“Man jau pēc sezonas bija sajūta, ka tikšu aizmainīts,” medijam “NBC Sports” sacīja Igudala. “Mēs ar Bobu Maiersu [“Warriors” viceprezidents] bijām mierīgi. Mums bija sarunas, kurās izskanēja frāzes, ka “tas varētu notikt, bet varētu arī nenotikt – lielāka iespēja gan, ka notiks, taču tad jau redzēsim”.” sacīja Igudala.

“Teicu sievai, ka mani aizmainīs, jo biju 100% par to drošs, neskatoties uz to, ka daudzi ticēja, ka ir tikai neliela iespēja,” turpināja Igudala. “Kad komandu pameta Kevins Durants, sapratu, ka noteikti es būšu nākamais. Duranta gadījumā domāju, ka “Warriors” vispirms parakstīs līgumu un tad aizmainīs, lai dabūtu kaut ko pretī. Neviens tā nedomāja, bet, manuprāt, “Warriors” gribēja kaut ko saņemt atpakaļ.”

“Nodomāju, ka arī es došos uz citu komandu. Sieva jautāja, kur es varētu nonākt, bet atbildēju viņai, ka, iespējams, Memfisā vai citā s*dā. Viņa vaicāja, vai runāju nopietni, bet teicu, ka nezinu. Nākamajā dienā saņēmu īsziņu, ka esmu aizmainīts uz “Grizzlies”. Tobrīd sāku smieties,” noteica Igudala.

Basketbolists arī atklāja, ka viņam bija lieliskas attiecības ar “Warriors” spēlētājiem un treneriem. “Attiecības ar Stefanu Kariju, Dreimondu Grīnu, Kleju Tompsonu Kevinu Durantu, Šonu Livingstonu un Stīvu Keru bija īpašas. Vēl nesen uzrakstīju Lūnam [Kevonam Lūnijam] un jautāju, ko viņš ēda, kā arī domājām aizvadīt džiudžitsu treniņu, bet tad atcerējos, ka neesam vairs vienā komandā,” nosmēja Igudala.

Pēdējās sešas sezonas Igudala aizvadīja “Warriors”, izcīnot trīs titulus. 2018./2019. gada sezonā amerikānis nospēlēja 68 spēles regulārajā turnīrā, atzīmējoties ar vidēji 5,7 punktiem, 3,7 atlēkušajām bumbām un 3,2 piespēlēm. Izslēgšanas turnīrā Igudala piedalījās 21 mačā, gūstot 9,8 punktus, izcīnot 4,3 bumbas zem groziem, ka arī izdarot četras piespēles. 2015. gadā basketbolists tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par