Igvains oficiāli pievienojas “Chelsea”

Gonsalo Igvains, sportazinas.com

Argentīniešu uzbrucējs Gonsalo Igvains oficiāli kļuvis par Anglijas Premjerlīgas komandas Londonas “Chelsea” futbolistu, vēsta klubs.

31 gadu vecais Igvains “Chelsea” ticis izīrēts no Itālijas granda Turīnas “Juventus”. Viņš izīrēts bija arī sezonas pirmajā daļā, pārstāvot “Milan” vienību, kur guva astoņus vārtus.

Igvains “Chelsea” pārstāvēs līdz sezonas beigām, bet tās izskaņā Londonas klubam būs iespēja uzbrucēju iegādāties par 36 miljoniem eiro. Tāpat “Chelsea” varēs arī uz vienu sezonu pagarināt viņa īres līgumu, kas klubam izmaksātu 18 miljonus.

“Šī ir komanda, kas man vienmēr ir patikusi. “Chelsea” ir bagātīga vēsture, skaists stadions un tā spēlē Premjerlīgā – turnīrā, kur vienmēr esmu vēlējies būt,” citēts Igvains.

Profesionālo karjeru argentīnietis uzsāka “River Plate” vienībā Argentīnā, taču laikā no 2007. līdz 2013. gadā bija karaliskā Madrides “Real” īpašumā.

Pēc tam karjeras līkloči uzbrucēju aizveda uz “Naopli” un “Juventus” vienībām, bet šosezon arī uz Milānu un pirmo reizi uz Anglijas Premjerlīgu, kur viņš piedzīvos debiju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par