IIHF atceļ Kontinentālā kausa izcīņu

25/08/2020 12:58

Starptautiskā Ledus hokeja federācija (IIHF), izvērtējot visus riskus, kas saistīti ar Covid-19 izplatību, pirmdien lēmusi, ka gaidāmajā sezonā netiks aizvadīts Kontinentālā kausa turnīrs, vēsta IIHF.

Šādu lēmumu pēc IIHF ekspertu grupas ieteikuma pieņēma organizācijas valde.

Šosezon Kontinentālajā kausā Latviju pārstāvētu pērnā gada regulārās sezonas uzvarētāja “Olimp”, kurai tā būtu debija starptautiskajā turnīrā.

Kontinentālā kausa pirmie kvalifikācijas mači bija plānoti 16.oktobrī Islandes pilsētā Agireiri un Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā.

Ekspertu grupa turnīru atcelt pavisam ieteica tādēļ, ka Islandē aizvien vēl ir spēkā dažādi ieceļošanas ierobežojumi, kas noteikti saistībā ar Covid-19.

“Rūpīgi vērtējām apstākļus valstīs, kuras plānoja uzņemt grupu turnīrus. Vēlējāmies, lai sacensības noris spēlētājiem drošā vidē,” teica IIHF prezidents Renē Fāzels. “Diemžēl šī turnīra specifika nosaka, ka sacensības tiek uzņemtas sešās dažādās valstīs ar 20 klubu līdzdalību, tāpēc neuzskatām, ka Covid-19 pandēmijas apstākļos būtu droši aizvadīt turnīru.”

Sekas, kas radušās Kontinentālā kausa atcelšanas dēļ, apkopos IIHF Sacensību un koordinācijas komiteja.

“Olimp” Kontinentālā kausa E grupā bija ielozēta kopā ar Soļigorskas “Shaktyor” (Baltkrievija), Ļubljanas “Olimpija” (Slovēnija), kā arī B kvalifikācijas grupas uzvarētāju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…