IIHF prezidents paziņo datumu, līdz kuram tiks pieņemts lēmums par PČ likteni

Renē Fāzels, Sportazinas.com
Renē Fāzels | Foto: Getty Images

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels atklājis, ka 15. aprīlis ir pēdējā diena, kad var tikt atcelts 2020. gada pasaules hokeja čempionāts, šveicieti citē “Swiss hockey news”.

Koronavīrusa epidēmijas dēļ arvien biežāk tiek atcelti un pārcelti dažāda līmeņa sporta pasākumi ne tikai Āzijā, bet arī Eiropā. IIHF jau bija spiesta atteikties no sešu turnīru rīkošanas martā.

2020. gada sacīkstēm ar 16 izlašu dalību jānotiek Šveicē. Šobrīd vietējais čempionāts apturēts līdz 15. martam. “Sagaidīsim Šveices valdības lēmumu par publiskiem pasākumiem. Ja aizliegums paliks spēkā, tad tiksimies aprīlī, lai lemtu par to, ko mēs darīsim tālāk. Gala lēmumam jābūt pieņemtam ne vēlāk par 15. aprīli,” teica funkcionārs.

Šodien Krievijas hokeja federācijas pārstāvji izrādījuši gatavību uzņemt PČ, ja Šveicē tas nebūs iespējams. Šajā gadījumā par sacensību mājvietu kļūtu Soči, kur 2014. gadā norisinājās ziemas olimpiskās spēles, tajā skaitā hokeja turnīrs.

PČ hokejā plānots aizvadīt no 8. līdz 24. maijam Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā. Latvijas izlasei grupu turnīrā paredzēti mači pret Krieviju, Somiju, ASV, Šveici, Norvēģiju, Itāliju un Kazahstānu.

IIHF prezidents pieļauj iespēju par pasaules čempionāta atcelšanu 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par