IIHF viceprezidents: Neizskatām variantu ar pasaules čempionāta pārcelšanu

Somijas hokeja izlase, sportazinas.com
Somijas hokeja izlase | Foto: Matt Zambonin/HHOF-IIHF Images)

Starptautiskās hokeja federācijas () viceprezidents Kalervo Kumola sarunā ar Somijas mediju “Ilta-Sanomat” atklājis, ka organizācija neplāno pārcelt pasaules čempionātu uz citu valsti.

Iepriekš Krievijas medijos parādījās informācija, ka 2014. gada ziemas olimpisko spēļu mājiniece Soči būtu gatava uzņemt turnīru tajā gadījumā, ja tā aizvadīšana Šveicē nebūs iespējama koronavīrusa dēļ.

“Mēs tiešām saņēmām piedāvājumus no Krievijas par PČ aizvadīšanu Sočos, bija arī variants ar Baltkrieviju. Tāpat izskatījām iespēju rīkot turnīru Somijā, taču negribam bojāt 2022. gada čempionātu, kas norisināsies jaunajā stadionā Tamperē. Tagad ideja ar pārcelšanu vairs netiek izskatīta. Esam sarunājuši, ka gala lēmuma pieņemšanas termiņš ir 20. aprīlis. Ceram, ka līdz šim datumam situācija uzlabosies,” teica funkcionārs.

Iepriekš IIHF prezidents Renē Fāzels teica, ka PČ liktenis ir vietējās varas rokās. “Sagaidīsim Šveices valdības lēmumu par publiskiem pasākumiem. Ja aizliegums paliks spēkā, tad tiksimies aprīlī, lai lemtu par to, ko mēs darīsim tālāk. Gala lēmumam jābūt pieņemtam ne vēlāk par 15. aprīli,” teica Fāzels.

PČ hokejā plānots aizvadīt no 8. līdz 24. maijam Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā. Latvijas izlasei grupu turnīrā paredzēti mači pret Krieviju, Somiju, ASV, Šveici, Norvēģiju, Itāliju un Kazahstānu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par