Ikardi atnes “Inter” uzvaru slavenajā Milānas derbijā

22/10/2018 13:56

Vārtus kompensācijas laikā gūstot argentīniešu uzbrucējam Mauro Ikardi, Milānas “Inter” futbolisti svētdien Itālijas A sērijas mačā svinēja uzvaru pilsētas derbijā.

“Inter” “San Siro” stadionā, ko dala abas Milānas komandas, ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja “AC Milan”. “Inter” šajā mačā bija mājinieku statusā.

Ikardi vārtus guva kompensācijas laika otrajā minūtē, kad pēc urugvajieša Matiasa Vekīno centrējuma bija precīzs ar galvu.

Milānas “Inter” futbolisti uzvarējuši septiņās spēlēs pēc kārtas – piecreiz panākumi gūti A sērijā, bet divreiz UEFA Čempionu līgā.

“Derbiji ir mači, kas noteikti jāuzvar. Mēs izveidojām daudz vārtu gūšanas momentus un bijām pelnījuši uzvaru,” pēc mača pauda Ikardi.

Kā vēstīts, Itālijas futbola flagmanis Turīnas “Juventus” ar portugāļu superzvaigzni Krištianu Ronaldu sastāvā sestdien zaudēja savus pirmos punktus šīs sezonas A sērijas čempionātā.

“Juventus” futbolisti sestdien savā laukumā nospēlēja 1:1 (1:0) ar “Genoa” komandu. Turīnas komandai šis mačs sākās veiksmīgi, jo jau 18.minūtē to vadībā izvirzīja tieši Ronaldu, tomēr viesi spēja panākt neizšķirtu, kad 67.minūtē izcēlās Daniels Bessa.

Tikmēr Turīnas komandas tuvākā sekotāja “Napoli” viesos ar 3:0 (1:0) pārspēja “Udinese” vienību.

Tāpat uzvaru svinēja turnīra tabulas augšgalā atrodamā Romas “Lazio”, kas izbraukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja “Parma” vienību. Viesi abus vārtus guva spēles noslēdzošajās desmit minūtēs.

Savukārt ar zaudējumu pie Veronas “Chievo” stūres debitēja bijušais Itālijas futbola izlases galvenais treneris Džanpjēro Ventura, kura vadītie vīri savā laukumā ar rezultātu 1:5 (0:2) kapitulēja Bergāmo “Atalanta” vienībai. Uzvarētājiem ar “hat-trick” izcēlās slovēņu pussargs Josips Iličičs.

A sērijas kopvērtējumā līderei “Juventus” ir 25 punkti deviņos mačos, kamēr otrā ar 21 punktu ir “Napoli”, bet pirmo trijnieku ar 19 punktiem noslēdz Milānas “Inter”.

Savukārt ceturtā ar 18 punktiem ir Romas “Lazio”, aiz kuras ar 14 punktiem atrodas Florences “Fiorentina”, “Sampdoria” un “AS Roma”.

“Soda laukums” ep. 34. Kas uzvarēs Virslīgā? Par Krištianu Ronaldu atgriešanos Mančestrā. Q&A. Uzdod jautājumus Twitterī @viensvienslv #SodaLaukums un futbola eksperts Jānis Pakalns uz tiem atbildēs. “Soda laukums” ērti arī mūsu video blogā – Skaties tiešraidē vai jebkurā sev ērtā laikā atkārtojumā 11tv.lv!