Ikauniece: Esmu loģiski domājošs cilvēks – vairs nespēju sevi satrenēt rekorda rezultāta līmenī

14/02/2024 13:07
Nokopēts
Laura Ikauniece

Latvijas vieglatlēte Laura Ikauniece sarunā ar “Sporta Avīzi” sniegusi plašāku komentāru par to, ka viņa, pēc pašas vārdiem, sevis uzstādīto Latvijas rekordu septiņcīņā vairs nespēs labot.

2017. gadā septiņcīņas sacensībās Gecisā Ikauniece 6815 punktus, kas ir visu laiku rekords Latvijas sportistiem. Pēc tam latvieti vajājuši savainojumi, un kopš 2018. gada viņai veiktas sešas operācijas, kas licis iepauzēt savas gaitas vieglatlētikas stadionos.

“Tas, ka rekordu vairs nelabošu, ir loģiski. Es gluži vienkārši esmu loģisko domājošs cilvēks – man vairs nav iespēju satrenēt sevi rekorda rezultāta līmenī. Tomēr startēt man gribas, tas ļoti pietrūkst. Jā, es iegūstu sacensību uztraukumu, kad manas meitenes [audzēknes] startē – visu dienu nostresoju tā, it kā pati skrietu. Tomēr pietrūkst adrenalīna, kad pati esi uz celiņa, sacensību gars. Zinu, ka varu, vienkārši jātiek galā ar ķermeni, lai atsāktu trenēties atbilstošā līmenī,” pārliecināta vieglatlēte.

Ikauniece arī atklājusi, ka pēc pēdējās operācijas pagājuši septiņi mēneši un pašlaik viņa atgūst fizisko formu. Drīz sportiste varēs nodarboties arī ar skriešanu, savukārt vasarā Ikauniece varētu atgriezties sacensībās.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
11
6.75
1.16
1.47
4.75
6
1.58
3.8
4.4
3.2
4.1
1.91
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām