Ikaunieka pārstāvētā “Jablonec” piedzīvo zaudējumu Čehijas čempionāta mačā

29/07/2018 21:39
Dāvis Ikaunieks, Sportazinas.com

Svētdien Dāvis Ikaunieks devās uz maiņu Čehijas čempionāta mačā, taču tas neglāba viņa pārstāvēto “Jablonec” vienību no zaudējuma.

“Jablonec” savā laukumā ar 1:2 (0:0) atzina Prāgas “Sparta” pārākumu.

Mača pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, taču otrajā spēles daļā viesi no Čehijas galvaspilsētas izskatījās daudz pārāki. Jau otrā puslaika pirmajā pusē “Sparta” futbolisti guva divus vārtus, precīzi sitot Gueloram Kangam un Vukadinam Vukadinovičam. Spēles 79. minūtē laukumā devās arī Ikaunieks, taču statistikas ailītēs viņš ar gūtiem vārtiem vai piespēli neatzīmējās.

Vienus vārtus mājiniekiem tomēr izdevās atgūt divas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad pēc stūra sitiena precīzs bija Davids Lishka, taču ar to bija par maz, lai komanda svinētu uzvaru.

Ikaunieks “Jablonec” komandā oficiālo debiju piedzīvoja pirmdien, nākdams uz maiņu pirmās kārtas spēlē, kurā viņa pārstāvētā vienība ar 0:1 piekāpās Ostravas “Banik”.

Ikaunieks ar “Jablonec” noslēdzis trīs sezonu līgumu.