Ikaunieka pārstāvētā “Stromsgodset” nespēj gūt vārtus Norvēģijas čempionāta spēlē

01/07/2020 21:52

Latvijas futbola izlases pussargs Jānis Ikaunieks trešdien neglāba Drammenes “Stromsgodset” komandu no zaudējuma Norvēģijas čempionāta spēlē.

Drammenes futbolisti piektās kārtas spēlē  viesos ar 0:2 (0:2) atzina “Stabaek” pārākumu.

Ikaunieks laukumā bija no zvana līdz zvanam, 90 minūtes nospēlējot pirmo reizi kopš pērnā gada novembra.

Mājiniekiem abus vārtus guva 19 gadus vecais pussargs Kornēliuss Hansens. “Southampton” audzēknis izcēlās 33. un 41.minūtē.

“Stromsgodset” ar astoņiem punktiem piecās spēlēs turnīra tabulā ieņem sesto vietu.

Norvēģijas augstākās līgas sezonai bija jāsākas aprīlī, tomēr koronavīrusa izplatības dēļ turnīra starts tika atlikts. Maija sākumā Norvēģijā varēja atsākties pilnvērtīgi treniņi, bet mēneša beigās tika dota zaļā gaisma pārbaudes spēlēm.

Ikaunieks guva vārtus visās trīs pārbaudes spēlēs pirms sezonas atliktā starta.

Tikmēr Šveicē vārtsargs Andris Vaņins palika uz rezervistu soliņa, kamēr viņa pārstāvētā “Zurich” viesos ar 2:3 (2:3) atzina “Thun” pārākumu. Tāpat savainojuma dēļ laukumā vēl nav atgriezies aizsargs Mārcis Ošs, kura pārstāvētā Neišateles “Xamax” mājās ar 1:2 (1:1) zaudēja “St. Gallen”, kas joprojām pieteikumā neiekļauj pussargu Danielu Ontužānu.

Ceturtdien Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” mājās uzņems “Luzern”, taču arī jaunais uzbrucējs pēc superlīgas atsākšanās vēl nav ticis iekļauts pieteikumā kādā no spēlēm.

Turnīra tabulas galvgalī ar 54 punktu 27 spēlēs “St. Gallen” komanda, kurai ar 52 punktiem seko Bernes “Young Boys”. “Zurich” ar 38 punktiem ieņem piekto vietu, “Sion” ar 24 punktiem ir devītajā pozīcijā, bet “Xamax” nopelnījusi 22 punktus un ir pēdējā desmit vienību konkurencē.