Ikauniekam minimāls zaudējums pret Prāgas “Sparta”

17/11/2017 18:01

Latvijas izlases uzbrucēja Dāvja Ikaunieka pārstāvētā “Jihlava” šodien izbraukumā ar 0:1 atzina Čehijas futbola smagsvara Prāgas “Sparta” pārākumu. Latviešu futbolists laukumā pavadīja visu spēli.

“Sparta” futbolisti spēja izvirzīties vadībā jau spēles ceturtajā minūtē, kad slovāku aizsargs Lukas Stetina ar tālu centrējumu uzbrukuma pozīcijā izvirzīja komandas kapteini Vaclavu Kadlecu, kurš izrēķinājās ar “Jihlava” vārtsargu, panākdams 1:0.

Turpinājumā dominēja “Sparta” futbolisti, kuri veidoja vienu uzbrukumu pēc otra, tomēr vēlreiz pirmajā puslaikā uzlauzt viesu aizsardzību Prāgas komandai neizdevās.

Spēles otrajā nogrieznī aktivizējās arī “Jihlava” futbolisti, pa reizei aizskrienot ātrajos pretuzbrukumos. Pusmoments arī bija Dāvim Ikauniekam, kuram bija izdevība spēles 65. minūtē, kad no apmēram 17 metriem tika izdarīts sitiens, tomēr bumbu spēja tvert Slovākijas izlases vārtsargs Martins Dubravka.

Spēles rezultāts vairs nemainījās un “Jihlava” piedzīvoja septīto zaudējumu pēdējās astoņās aizvadītajās cīņās.

Līdz ar uzvaru, “Sparta” nostiprinājās turnīra tabulas 4.vietā. Prāgas komandai pēc 14 spēļu kārtām ir 25 punkti, kamēr turnīra līdere ir Pilzenes “Viktoria”, kura zaudējumus Čehijas augstākās līgas turnīrā nav piedzīvojusi.

Ikaunieka pārstāvētā “Jihlava” pēc zaudējuma saglabāja 12.pozīciju turnīra kopvērtējuma tabulā, no 11.vietā esošās Prāgas “Dukla” atpaliekot par sešiem punktiem, savukārt 13.vietā esošo “Slovacko” Ikaunieka pārstāvētā vienība apsteidz par vienu punktu.

Dāvis Ikaunieks “Jihlava” komandas rindās šosezon laukumā devies 14 reizes, izceļoties ar pieciem vārtu guvumiem.

1. Plzen 13 13 0 0 28:4 39
2. Sigma Olomouc 13 7 5 1 20:9 26
3. Slavia Prague 13 7 4 2 19:5 25
4. Sparta Prague 14 7 4 3 18:11 25
5. Liberec 13 7 2 4 21:15 23
6. Jablonec 13 5 5 3 19:15 20
7. Teplice 13 5 4 4 18:16 19
8. Bohemians 1905 13 4 6 3 13:12 18