Ikauniekam neliels spēles laiks “Mlada Boleslav” neveiksmē

15/12/2020 17:29
Dāvis Ikaunieks

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks otrdien Čehijas čempionātā laukumā nāca 67.minūtē, taču viņa pārstāvētā komanda “Mlada Boleslav” piedzīvoja zaudējumu.

“Mlada Boleslav” mājās ar 1:3 (0:2) zaudēja Ostravas “Banik”.

Ikaunieks laukumā uz maiņu devās 67.minūtē, rezultātam tobrīd esot 1:2. Futbolists ar rezultatīvām darbībām neizcēlās. Latvijas futbolists šosezon laukumā devies deviņās spēlēs, taču nav izcēlies ar vārtiem vai rezultatīvām piespēlēm.

Mača likteni būtībā jau bija izšķirts pirmā puslaika beigās, jo 2:0 41.minūtē panāca Daniels Tetors. Futbolists soda laukumā no tuvas distances spēlēja precīzi ar galvu.

51.minūtē vienīgos mājinieku vārtus guva Jirži Klima, bet Dāvids Buhta 3:1 panāca spēles kompensācijas laika pirmajā minūtē.

“Mlada Boleslav” pēdējās piecās spēlēs trīsreiz zaudējusi un izcīnījusi tikai vienu uzvaru.

Ikaunieka pārstāvētais klubs 12 spēlēs iekrājis deviņus punktus un ieņem 15.vietu starp 18 komandām.

Latvijas futbolists izīrēts Mlada Boleslavas komandai līdz 2021.gada 30.jūnijam.