Ikauniekam savainojums, “Liepāja” izbraukumā tiek galā ar “Jelgavu”

24/08/2018 19:10

“SynotTip” Latvijas futbola virslīgas 19. kārtas ietvaros piektdien “Liepāja”/”Mogo” viesos ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja “Jelgavu”. Liepājnieku sastāvā ar vārtu guvumiem izcēlās Ēriks Punculs un Verners Apiņš.

Liepājas un Jelgavas komandu spēlē 11. minūtē pēc Jāņa Ikaunieka piespēles Punculs izcīnīja bumbu soda laukumā, raidot to vārtos ar pirmo pieskārienu. Pārsvaru “Liepāja”/”Mogo” panāca visai ātri, taču spēles turpinājumā viesi piedzīvoja neveiksmi, jo savainojumā iedzīvojās viens no komandas līderiem Jānis Ikaunieks.

Otrajā puslaikā rezultāta pārsvaru dubultoja Apiņš, kurš pret sev ērto pretinieci “Jelgavu” guva savus trešos vārtus šosezon tieši pret šo vienību. Viņam tas kopumā bija sestais precīzais sitiens šosezon. Atlikušajās minūtēs turpināja spraiga cīņa, taču vārti vairs netika gūti.

Tādējādi Jelgavas vienība piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas.

“Liepāja”/”Mogo”, ņemot vērā arī kausa izcīņu, līdz šai spēlei bija iedzīvojusies trīs zaudējumu sērijā un visi bija ar vienādu rezultātu 0:1. Īpaši sāpīga neveiksme bija iepriekšējā virslīgas kārtā, kad ar 0:1 negaidīti nācās piekāpties “Metta”/”Latvijas Universitāte” futbolistiem.

Abas komandas virslīgā šosezon līdz šim bija tikušās divas reizes, abos gadījumos triumfējot Liepājas klubam – 3:1 un 2:0.