Ikaunieks nāk uz maiņu Čehijā, Uldriķis aizvada visas 90 minūtes Šveicē, taču vārtus negūst

12/12/2020 22:43
Dāvis Ikaunieks

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks sestdien Čehijas čempionātā laukumā devās uz maiņu, viņa pārstāvētajai “Mlada Boleslav” cīnoties neizšķirti.

“Mlada Boleslav” viesos spēlēja neizšķirti 2:2 (1:2) ar “Opava”, kas ir turnīra vājākā vienība.

Ikaunieks laukumā devās spēles 70.minūtē, taču ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Latvieša pārstāvētajā klubā abus vārtus guva Jirži Klima, kurš precīzi sita piektajā un arī 50.minūtē, kad izrāva neizšķirtu. “Opava” futbolists Krists Tiehi kompensācijas laika otrajā minūtē stājās uz 11 metru atzīmes, taču viņa “pendele” nebija precīza.

“Mlada Boleslav” 11 spēlēs iekrājusi deviņus punktus un ieņem 14.vietu starp 18 klubiem.

Latvijas futbolists izīrēts Mlada Boleslavas komandai līdz 2021.gada 30.jūnijam.

Šveice

Citviet Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien Šveices superlīgas spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes, taču viņa pārstāvētā komanda “Sion” izlaida pārsvaru un galotnē piedzīvoja zaudējumu.

“Sion” mājās ar 1:2 (0:0) piekāpās “Luzern”, piedzīvojot jau ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Uldriķis laukumā pavadīja visu maču, taču ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Spēles 55.minūtē Jans Bamerts vadībā izvirzīja mājiniekus, taču Dežans Sorgičs pēc 19 minūtēm panāca 1:1, kamēr Varols Tasars sešas minūtes līdz pamatlaika beigām guva “Luzern” uzvaras vārtus.

Iepriekšējā mačā ar “Basel”, kurā “Sion” piekāpās ar 2:4, Uldriķis izcēlās ar vārtu guvumu.

Turnīra tabulā otrā ar 16 punktiem astoņās spēlēs ir Mārča Oša pārstāvētā “Lugano”, kamēr “Sion” ar septiņiem punktiem desmit mačos ieņem devīto vietu starp desmit komandām. “Sion” pagaidām atrodas pārspēļu zonā.