Ikaunieks nāk uz maiņu “Jablonec” uzvarā, Ontužānam zaudējums Vācijas trešās līgas mačā

07/05/2022 20:31
Dāvis Ikaunieks

Latvijas uzbrucējs Dāvis Ikaunieks sestdien Teplicē Čehijas futbola čempionāta spēlē iesaistījās otrajā puslaikā, “Jablonec” komandai svinot uzvaru. Jablonecas klubs viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja “Teplice” futbolistus.

Ikaunieks laukumā devās 59.minūtē, 15 minūtes vēlāk nokļūstot labā sitiena pozīcijā mājinieku soda laukumā, taču viņa sitienu pa zemi vārtu vidū atvairīja vārtsargs. Uzvaru 28.minūtē ar precīzu sitienu panāca Vojtehs Kubista.

Pēc 30 kārtām “Jablonec” turnīra tabulā ieņēma 13.vietu un meistarsacīkstes turpina otrajā grupā par vietas saglabāšanu līgā. Tagad “Jablonec” ar 32 punktiem 33 spēlēs ir 13.pozīcijā, kas turnīram noslēdzoties, ļaus izvairīties no pārspēlēm. 28 gadus vecais Ikaunieks Čehijas kluba rindās atgriezās gada sākumā.

Vācijas trešā līga

Latvijas futbola valstsvienības un U-21 izlases pussarga Daniela Ontužāna pārstāvētā “Freiburg II” komanda sestdien Duisburgā piedzīvoja minimālu zaudējumu Vācijas trešās līgas mačā. Freiburgas klubs izbraukumā ar 0:1 (0:1) piekāpās “Duisburg” futbolistiem. Ontužāns spēlē iesaistījās spēles 46.minūtē, nomainot Igo Sikē. Vārtus piektajā minūtē guva Morics Štopelkamps.

“Freiburg II” ar 46 punktiem 35 spēlēs ieņem desmito vietu 20 komandu konkurencē. Ontužāns šosezon Vācijas pēc ranga trešajās sacensībās aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas laukumā ir devies 20 spēlēs un guvis divus vārtus.