Gutkovskis gūst vārtus līderu cīņā, Ikaunieks nāk uz maiņu “Ostrava” neveiksmē

20/04/2022 23:17
Vladislavs Gutkovskis

Čehija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks trešdien Ostravā Čehijas čempionāta mačā laukumā devās uz maiņu, taču viņa pārstāvētā “Jablonec” komanda cieta zaudējumu. “Jablonec” viesos ar 0:1 (0:1) zaudēja “Ostrava” komandai.

Ikaunieks spēlē iesaistījās 84.minūtē. Vienīgos vārtus spēles 11.minūtē guva Davids Buhta. Čehijas meistarsacīkstēs “Jablonec” ar 26 punktiem 30 mačos ieņem 13.pozīciju 16 komandu konkurencē.

28 gadus vecais Ikaunieks Čehijas kluba rindās atgriezās gada sākumā.

Polija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis trešdien Ščecinā guva vārtus Polijas ekstraklases 31.kārtas spēlē, palīdzot Čenstohovas “Rakow” komandai uzvarēt divu  līdervienību cīņā. “Rakow” viesos pieveica Ščecinas “Pogoņ” ar 2:1 (0:1).

Mājiniekus vadībā 25.minūtē izvirzīja Kamils Grosickis. Gutkovskis devās laukumā uz maiņu otrā puslaika sākumā un vārtus pēc Milana Rundiča piespēles guva  jau nākamajā minūtē. 78.minūtē Ivi Lopess vadībā izvirzīja jau Čenstohovas vienību – 2:1, pārsvaru noturot līdz mača beigām.

Ekstraklasē otro vietu ar 62 punktiem 30 mačos ieņem “Rakow”, bet ar tikpat punktiem pirmā ir Poznaņas “Lech”, savukārt trešā ar 59 punktiem ir “Pogoņ”. Ceturtā ar 49 punktiem 29 cīņās ir Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia”, bet Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” ar 34 punktiem 29 spēlēs ieņem 12.pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.