Ikaunieks zaudējumā Čehijā nospēlē vienu puslaiku

06/12/2020 21:34
Dāvis Ikaunieks

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks svētdien Čehijas čempionātā laukumā pavadīja visu otro puslaiku, taču viņa pārstāvētā vienība “Mlada Boleslav” piedzīvoja zaudējumu.

“Mlada Boleslav” mājās ar 0:2 (0:1) piekāpās “Teplice”, kas pārtrauca četru zaudēto spēļu sēriju.

Ikaunieks uz maiņu laukumā devās 46.minūtē un to pameta tikai pēc finālsvilpes.

Pāvels Molis 39.minūtē no aptuveni 22 metriem bumbu trieca augšējā kreisajā vārtu stūrī, panākdams 1:0 par labu viesiem. Mihals Škoda 58.minūtē rezultātu varēja izlīdzināt, bet viņa izpildītā “pendele” tika atsista.

Daniels Trubačs sešas minūtes līdz pamatlaika beigām pārsvaru dubultoja.

“Mlada Boleslav” ar astoņiem punktiem desmit spēlēs Čehijas čempionātā ieņem 15.vietu starp 18 klubiem.

Latvijas futbolists izīrēts Mlada Boleslavas komandai līdz 2021.gada 30.jūnijam.

Tikmēr Japānas pēc spēka otrajā līgā Vitālija Maksimenko pārstāvētā Omijas “Ardija” viesos ar 0:2 (0:2) zaudēja Ivatas “Jubilo”.

Maksimenko šo spēli noraudzījās no rezervistu soliņa.

Ivatas komandā uzvaras vārtus 21.minūtē iesita Kentaro Oi.

“Ardija” ar 47 punktiem 39 spēlēs atrodama 17.vietā starp 22 komandām.

Ukraina

Latvijas futbola izlases pussarga Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorya” svētdien izcīnīja uzvaru Ukrainas premjerlīgas čempionātā, kamēr Kaspara Dubras pārstāvētā “Oleksandriya” izcīnīja punktu par neizšķirtu.

“Zorya” mājās ar 3:1 (0:0) uzvarēja “Dnipro-1”.

Cigaņiks spēli sāka komandas starta vienpadsmitniekā un tika nomainīts 89.minūtē.

Mača 52.minūtē Artjoms Gromovs vadībā izvirzīja mājiniekus, bet jau 23 minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja. Dmitro Ivaniseņa sešas minūtes līdz pamatlaika beigām guva “Zorj]ya” trešos vārtus, bet Oleksandrs Nazarenko 90.minūtē atgrieza divu vārtu deficītu.

Citā spēlē “Oleksandriya” viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) Kovalivkas “Kolos”.

Dubra laukumā nospēlēja visas 90 minūtes, bet ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Dmitro Hrečiškinam viesu rindās 15.minūtē neizdevās iesist “pendeli”, par ko Jevgēņijs Seļeznovs pretiniekus sodīja 26.minūtē. “Oleksandriya” neizšķirtu izdevās panākt 53.minūtē, precīzi sitot Dmitro Šastalam.

“Zorja” ar 17 punktiem 11 spēlēs ieņem piekto vietu, bet par punktu mazāk 12 mačos ir astotajā pozīcijā esošajai Dubras vienībai.

Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Šahtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.