Ilggadējais “Bruins” hokejists un Stenlija kausa ieguvējs Krejči pamet NHL

30/07/2021 21:24

Čehijas hokejists Davids Krejči pēc 15 sezonām Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubā Bostonas “Bruins” paziņojis par savu aiziešanu no pasaules spēcīgākās līgas.

Savā paziņojumā 35 gadus vecais Krejči norādījis, ka profesionāļa karjeru vēl nenoslēdz, bet nākamajā sezonā spēlēs dzimtenē. “Jau kopš sezonas beigām, kad domāju par savu nākotni, ir skaidrs, ka man un manai ģimenei ir jāveic šis grūtais lēmums,” paudis Krejči. “Šajā karjeras un dzīves brīdī man ir jāatgriežas Čehijā un jāspēlē savas ģimenes priekšā, jo tā bija upurējusi daudz, lai es piepildītu savus NHL sapņus. Vēlos spēlēt saviem vecākiem, brālim un draugiem, kā arī gribu, lai mani bērni aug tur, kur es uzaugu.”

Krejči 2004. gada NHL draftā ar kopējo 63. numuru izvēlējās Bostonas organizācija. Viņš pasaules spēcīgākajā līgā aizvadījis 962 spēles regulārajā čempionātā, kuru laikā ticis pie 730 (215+515) rezultativitātes punktiem, bet 156 “play-off” dueļos viņam 42 vārti un 82 rezultatīvas piespēles.

2011. gadā viņš kopā ar “Bruins” izcīnīja Stenlija kausu. Tāpat viņš 2012. gadā Čehijas valstsvienības sastāvā ieguva bronzas medaļu pasaules čempionātā. Kopš 2013. gada viņš bija Bostonas kluba kapteiņa asistents.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…