Ilggadējais Itālijas futbola izlases aizsargs pēc šīs sezonas noslēgs karjeru

Andrea Barzagli, sportazinas.com
Andrea Barzagli Foto: juvefc.com

Itālijas izlases un futbola flagmaņa Turīnas “Juventus” aizsargs Andrea Barzagli sestdien paziņoja, ka pēc šīs sezonas liks punktu savai karjerai.

37 gadus vecais aizsargs atklāja: “Man ir jāizlemj, ko es vēlos un uz ko esmu spējīgs. Par to domāju ilgi un nolēmu, ka ir pienācis īstais laiks – sezonas beigās noslēgšu savu futbolista karjeru.”

“Ņemot vēra manu vecumu un traumas, kurām esmu gājis cauri, savus futbola apavus likšu malā jūnijā. Esmu sācis domāt, ko darīšu pēc karjeras beigām, jo kopš mazotnes vēlējos kļūt par futbolistu. Tagad man ir jādomā, ko darīt pēc tam,” piebilda Barzagli.

Par nākotnes lēmumiem futbolists izteicās: “Man jau ir piedāvājumi no televīzijas un to ir daudz. Vēl īsti nezinu, ko vēlos un uz ko esmu spējīgs. Vēlos palikt futbolā, taču nezinu vēl kādā veidā tas notiks.”

Barzagli kopš 2011. gada spēlē “Juventus” kreklā. Ar slaveno Turīnas klubu viņš ir izcīnījis septiņus Itālijas čempiontitulus pēc kārtas un drīzumā savai kolekcijai varēs pievienot arī astoto. Tāpat viņš ir Vācijas Bundeslīgas čempions, 2009. gadā paveicot to “Wolfsburg” sastāvā.

Aizsarga kontā ir 73 spēles Itālijas izlasē un 2006. gadā viņš palīdzēja tai triumfēt Pasaules kausa izcīņā Vācijā. Šosezon pieredzējušais aizsargs aizvadījis vien deviņas spēles “Juventus” kreklā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par