Ilggadējais “Metta” kapteinis noslēdz karjeru

Kirils Ševeļovs, sportazinas.com
Kirils Ševeļovs | Foto: Metta/Facebook

Ilggadējais Latvijas futbola virslīgas komandas “Metta” kapteinis nolēmis likt punktu karjerai, informē klubs.

Aizsargs meistarkomandu pārstāvēja kopš 2015.gada. 29 gadus vecais futbolists, ieskaitot Latvijas kausa izcīņu un pārspēles, “Metta” komandā aizvadījis 134 spēles un guvis 7 vārtus.

“Metta” rindās Ševeļovs arī kļuvis par virslīgas “dzelzs vīru” 2017. un 2018.gada sezonās laukumā aizvadot maksimālās minūtes.

Fubolistam līdz ar “dzelzs vīra” statusu izdevās arī sasniegt septīto garāko nepārtraukto spēļu sēriju Eiropā starp laukuma spēlētājiem.

Kapteinis visu piecu sezonu garumā bijis pamatsastāva spēlētājs, pēdējās sezonās jauno spēlētāju mentors un pieredzējušākais vīrs laukumā.

Ševeļovs pēc futbolista karjeras noslēgšanas turpinās savu ceļu “Metta” sistēmā, kļūstot par vienu no akadēmijas treneriem.

“Vēlos pateikties visiem treneriem, spēlētājiem, ar kuriem esam spēlējuši “Metta” kreklā, kā arī visai “Metta” ģimenei par šiem pieciem lieliskajiem gadiem. Šo piecu gadu laikā bija gan kritumi, gan kāpumi, daudz emociju – gan vilšanās, gan prieks – un tas viss bija tā vērts par visiem 100%. Ar katru gadu mēs progresējām kā komanda, un nepieciešams turpināt tādā pašā ticībā un turpināt iesākto ceļu, tad labākie rezultāti atnāks, ko es arī novēlu. Ir pienācis brīdis pielikt punktu futbolista karjerai un iesaistīties trenera amatā. Un varbūt kādreiz atgriezties virslīgas komandā, bet pavisam citā lomā,” klubs citē Ševeļova teikto.

Ševeļovs karjeras laikā pārstāvējis arī Daugavpils “Daugava”, Rīgas “Skonto” un Rīgas “Daugava” komandas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par