Ilggadējais NHL hokejists šokēts par pieredzēto KHL un sauc krievus par alkoholiķiem

13/04/2023 12:45
Nokopēts
Džeimss Višņevskis

Ilggadējais Nacionālās hokeja līgas (NHL) hokejists Džeimss Višņevskis sarunā “The Cam & Strick Podcast” pastāstīja par savu pieredzi Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

Višņevskis 2016./2017. gada sezonā 16 regulārā čempionāta spēles pavadīja Vladivostokas “Admiral” sastāvā, spēlējot kopā ar Oskaru Bārtuli. Savā karjerā NHL viņš pārstāvējis tādas vienības kā Čikāgas “Blackhawks”, Anaheimas “Ducks”, Ņujorkas “Islanders”, Monreālas “Canadiens”, Kolumbusas “Blue Jackets” un Karolīnas “Hurricanes”.

Hokejistam tika vaicāts par pieredzi KHL un par to, kāpēc viņš pameta “Admiral” komandu jau pēc 16 spēlēm. “Noslēdzu 10 nedēļu līgumu un viņi maksāja labu naudu. Man bija jāgaida līdz pēdējai nedēļai, lai saņemtu kaut kādu naudu, bet kopumā ar mani norēķinājās.”

“Trakākā lietā ir tā, ka KHL un Krievijā ir patiešām mežonīgi. Tā ir lielvalsts, kas dažās lietās varētu būt “trešās pasaules valsts”. Redzēju, kā puiši tur paši sev veic injekcijas. Pēc vienas no manām pēdējām spēlēm es iesaistījos kautiņā, kur salauzu vienam degunu un man visur bija viņa asinis. Mūsu medicīnas pārstāvim nebija gumijas cimdu, bet viņš to visu tīrīja. Tas bija traki,” atklāja Višņevskis.

“Tāpat tur nav bāru, jo krievi vienkārši ir alkoholiķi. Viņi nedodas pilsētas ielās, lai iemalkotu dzērienus, bet vienkārši piedzerties. Vēl viņiem nedod daudz brīvdienas, jo ir iespēja, ka puiši pazudīs un neviens nezinās, kur viņi ir. Arī somi nedodas vienkārši iedzert alu,” izteicās amerikānis.

Kopumā NHL aizsargs nospēlēja 552 pamatturnīra spēles, izceļoties ar 274 (53+221) rezultativitātes punktiem, bet 24 “play-off” dueļos viņam vieni vārti un sešas rezultatīvas piespēles. KHL turnīrā viņš paspēja atzīmēties ar četriem (1+3) punktiem.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
2.55
-
1.42
1.2
-
3.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām