Ilggadējais “Rangers” aizsargs noslēdz hokejista karjeru

Nacionālās hokeja līgas () komandu Ņujorkas “Rangers” un Tampabejas “Lightning” aizsargs Dens Džirardi piektdien paziņojis, ka noslēdz profesionālā hokejista karjeru.

Savā paziņojumā viņš stāsta: “Vēlos pateikt paldies visiem treneriem, kuri ar mani strādājuši, savai ģimenei, draugiem un komandas biedriem, kuri mani atbalstījuši visas karjeras laikā.”

“Vēlos īpaši pateikties Ņujorkas “Rangers” organizācijai par to, ka ļāva piepildīt manu bērnības sapni – spēlēt NHL. 11 gadu laikā ar “Rangers” ieguvu daudz draugu gan laukumā, gan ārpus tā,” turpināja Džirardi.

35 gadus vecai kanādiešu aizsargs 2003. gada NHL draftā netika izvēlēts, taču viņu ievēroja Ņujorkas “Rangers” komanda un uzaicināja Džirardi uz treniņnometni 2005./2006. gada sezonā.

Debiju NHL aizsargs piedzīvoja 2006./2007. gada sezonā, kad aizvadīja 34 mačus regulārajā turnīrā, izceldamies ar sešām rezultatīvajām piespēlēm. Izslēgšanas spēļu turnīrā viņa kontā 10 mači.

2011./2012. gada sezonā viņš kļuva par “Rangers” komandas kapteiņa asistentu un saglabāja savu pozīciju līdz 2017. gadam, kad pārcēlās uz Tampabejas “Lightning” vienību, kurā viņš pavadīja pēdējās divas karjeras sezonas.

Kopā 13 sezonās NHL Džirardi regulārajā turnīrā aizvadīja 927 mačus, kuru laikā guva 56 vārtus un atdeva 208 rezultatīvās piespēles. Savukārt izslēgšanas spēļu turnīrā viņa kontā 143 mači – astoņi vārti un 28 rezultatīvās piespēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par