Ilggadējs “Roma” futbolists un kapteinis nākamsezon pametīs komandu

Daniele de Rosi, sportazinas.com
Foto: AS Roma

Itālijas A sērijas futbola čempionāta kluba “” ilggadējais pussargs Daniēle de Rosi pēc sezonas pametīs vienību, paziņojusi komanda.

35 gadus vecajam de Rosi “Roma” ir vienīgā komanda viņa karjerā. Romas komandā viņš debitēja 2001.gadā Fabio Kapello vadībā.

Pieredzējušais pussargs “dzelten-sarkano” komandā aizvadījis 614 spēles, atpaliekot tikai no kluba leģendas Frančesko Toti, kurš “Roma” godu aizstāvēja 786 mačos un aizpērn noslēdza savu karjeru.

“Šo 18 gadu laikā Daniēle ir bijis “Roma” sirds. Viņš vienmēr bija “Roma” līdzjutēju dvēsele laukumā un ar godu aizstāvēja komandu, būdams viens no labākajiem pussargiem Eiropā. Mēs visi izplūdīsim asarās, kad viņš pēdējo reizi uzvilks “Roma” kreklu, tomēr mēs cienām viņa vēlmi turpināt karjeru, pat ja tas būs tālu no Romas,” paziņojis kluba prezidents Džims Pallota.

Sagaidāms, ka de Rosi karjeru turpinās ārzemēs. Futbolists savu pēdējo spēli “Roma” kreklā aizvadīs 26.maijā savā laukumā pret “Parma” vienību.

De Rosi Itālijas izlasē aizvadīja 117 spēles, 2006.gadā palīdzot tai triumfēt Pasaules kausa finālturnīrā. “Roma” sastāvā viņš divas reizes kļuva par Itālijas kausa ieguvēju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par