Kuldas “Severstal” grimst arvien dziļāk, “Dynamo” uzvar arī bez Indraša

03/12/2018 21:05

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) piekto panākumu pēc kārtas svinējusi bez savainotā uzbrucēja Mika Indraša spēlējošā Maskavas “Dynamo”, kas pagarinājumā ar rezultātu 3:2 apspēlēja pastarīti Habarovskas “Amur”.

Dinamieši līdz otrā perioda otrajai minūtei bija spējuši iekrāt divu vārtu pārsvaru (2:0), tomēr turpinājumā tālu ceļu mērojušie “Amur” hokejisti vaļības vairs nepielaida, rezultātu līdz noslēdzošās trešdaļas sākumam izlīdzinot – 2:2.

Šāds tas saglabājās līdz pat pamatlaika noslēgumam. Pagarinājumā veiksme gan atkal uzsmaidīja mājiniekiem, Jūso Hjetanenam izraujot “Dynamo” uzvaru – 3:2.

Indrašis savainojuma dēļ palika ārpus “Dynamo” sastāva. Hokejists sezonā uz ledus bijis 32 mačos, kuros izcēlies ar deviņiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“Dynamo” ar 35 spēlēs izcīnītiem 35 punktiem atrodas KHL Rietumu konferences sestajā vietā.

Tikmēr Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstal” viesos nenoturēja pirmajā periodā iekrāto divu vārtu pārsvaru (2:0) un ar rezultātu 2:4 atzina Kazaņas “Ak Bars” pārākumu.

Aizsargs Kulda laukumā pavadīja 18:51 minūti, šajā laikā izceļoties ar diviem metieniem pa vārtiem un diviem bloķētiem pretinieku izdarītajiem raidījumiem.

Kopumā šajā sezonā latvietis 36 aizvadītās spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

“Severstal” ar 22 punktiem ieņem pēdējo – 12. – pozīciju Rietumos.

Savukārt 16. uzvaru pēc kārtas izcīnījusi līgas līdere Maskavas CSKA, kas viesos ar 3:1 apspēlēja “HC Sochi” vienību.

Labu sniegumu turpina demonstrēt arī pastarīte Novosibirskas “Sibir”, kas ar identisku rezultātu uzveica Vladivostokas “Admiral”, izcīnot sesto panākumu pēdējās septiņās cīņās.

Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” ar 1:0 pārspēja Ufas “Salavat Yulaev”, savukārt Jaroslavļas “Lokomotiv” Ķīnas klubu “Kunlun Red Star” nolauza tikai bullīšos – 2:1.

Visbeidzot trīs vārtu pārsvaru noturēja Astanas “Barys”, kas dienas pirmajā mačā ar 3:2 uzveica Magņitogorskas “Metallurg”.