Indraša “Dynamo” pārspēj Kalniņa “Jokerit”; CSKA 13. uzvara pēc kārtas

26/11/2018 21:59

Kontinentālajā hokeja līgā (NHL) aizvadīts latviešu duelis, Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas “Dynamo” ar rezultātu 2:0 pieveicot vārtsarga Jāņa Kalniņa Helsinku “Jokerit”.

Rezultātu maskavieši atklāja vien 18. minūtē, kad Kalniņu pārspēja Vadims Šipačovs. Arī otri vārti tika gūti trešdaļas (šoreiz gan otrās) 18. minūtē, ar Jāni Kalniņu vienatnē izrēķinoties Dmitrijam Kagarļickim – 2:0 “Dynamo”.

Rezultāts šajā mačā vairs nemainījās, otro cīņu pēc kārtas “Dynamo” uzvaras izcīnīšanai pietiekot ar diviem gūtiem vārtiem.

Indrašis laukumā bija vien 9:46 minūtes, kuru laikā uzvarēja sešos no astoņiem iemetieniem un izdarīja vienu metienu pa Kalniņa vārtiem. Savukārt Kalniņam šodien izdevās atvairīt 34 no 36 pretinieku metieniem.

Indrašis 32 spēlēs izcēlies ar deviņiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Maskavas “Dynamo” ar tikpat mačos izcīnītiem 29 punktiem KHL Rietumu konferencē pacēlās uz astoto vietu, kamēr “Jokerit” ar 30 spēlēs nopelnītiem 44 punktiem ir trešā.

Tikmēr līgas līdere (56 punkti) Maskavas CSKA izcīnīja 13. uzvaru pēc kārtas, ar 3:1 apspēlējot Rietumu konferences devītajā pozīcijā (28 punkti) esošo Podoļskas “Vityaz”.

Citās spēlēs jau ceturto panākumu pēc kārtas izcīnīja pastarīte Novosibirskas “Sibir”, kas viesos ar 3:2 apspēlēja Habarovskas “Amur”.

Spraigā cīņā uzvaru noturēja Magņitogorskas “Metallurg”, kas ar 5:4 salauza Ņižņijnovgorodas “Torpedo” pretestību. Divi vārti bijušā dinamieša Meta Elisona rēķinā.

Visbeidzot Tatarstānas derbijā Kazaņas “Ak Bars” ar 3:1 pārspēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”.