Indraša “Dynamo” piedzīvo “sauso” zaudējumu, Ozoliņa trenētajai “Torpedo” pārtrūkst četru uzvaru sērija

19/09/2019 22:03

Latvijas izlases uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas “Dynamo” ceturtdien piedzīvoja zaudējumu.

Maskavas “Dynamo” savā laukumā ar 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) piedzīvoja “sauso” zaudējumu pret Sanktpēterburgas SKA komandu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās. Otrās trešdaļas trešajā minūtē Dāvids Rundblads atklāja mača rezultātu un izvirzīja vadībā viesus. Perioda izskaņā Maksims Karpovs pēc Aleksandra Dergačova piespēles dubultoja SKA pārsvaru. Trešajā mača nogrieznī komandas ar gūtajiem vārtiem neizcēlās.

Indrašis šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un uzspēlēja vienu minūti un 37 sekundes skaitliskajā vairākumā.

Citā mačā Sanda Ozoliņa trenētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” viesos ar 4:5 (0:1, 1:3, 3:1) piekāpās “Sochi” vienībai. Ozoliņš ir “Torpedo” komandas galvenā trenera Deivida Nemirovska asistents.

Mājinieki pirmajā perioda izvirzījās vadībā, kad precīzs bija Iļja Krikunovs, bet otrajā trešdaļā 14 minūšu laikā “Sochi” panāca jau 4:0 – ar vārtu guvumiem izcēlās Ņikita Točiskijs, Malte Stromvals un Oļegs Pogorišnijs. Perioda turpinājumā Mihailam Varnakovam izdevās vienus vārtus atspēlēt.

Spēles trešajā nogrieznī Andrejs Belevičs, Damirs Žafjarnovs un Varnakovs jau panāca 4:4, bet pamatlaika pēdējā minūtē mājiniekiem uzvaru izrāva Artjoms Tomilins.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta ceturtdienas spēļu rezultāti.

Kazaņas “Ak Bars” – Ņižņekamskas “Ņeftehimik” 4:1 (2:0, 0:1, 2:0);

Maskavas CSKA – Vladivostokas “Admiral” 4:0 (0:0, 3:0, 1:0);

Maskavas “Dynamo” – Sanktpēterburgas SKA 0:2 (0:0, 0:2, 0:0);

“Sochi” – Ņižņijnovgorodas “Torpedo” 5:4 (1:0, 3:1, 1:3);

Magņitogorskas “Metallurg” – Maskavas “Spartak” 4:3 (3:0, 1:1, 0:2);

Ufas “Salavat Yulaev” – Omskas “Avangard” 2:5 (1:2, 1:1, 0:2);

Jekaterinburgas “Avtomobilist” – Pekinas “Kunlun Red Star” 5:4 (1:2, 3:1, 0:1, 1:0) – pagarinājumā.