Indraša “Dynamo” sagādā A. Kuldas “Severstal” piekto neveiksmi pēc kārtas

24/11/2018 19:22

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kārtējā spēlē Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” pārtrauca divu zaudējumu sēriju, viesos ar 2:1 pārspējot Artūra Kuldas Čerepovecas “Severstal”.

Noraidījumiem bagātajā (abas komandas kopā nopelnīja 13 divu minūšu pārkāpumus) spēlē pirmie vārti tika gūti vien 28. minūtē, kad vairākumu realizēja pieredzējušais maskaviešu spēlētājs Iļja Ņikuļins – 1:0 “Dynamo”.

Tiesa jau pēc nieka sešām minūtēm “Severstal” čehu leģionārs Matejs Stranskis rezultātu uz tablo izlīdzināja – 1:1.

Rezultāts palika nemainīgs līdz pēdējā perioda vidum, kad savus otros vārtus mačā vairākumā guva Ņikuļins, nodrošinot “Dynamo” ļoti nepieciešamu uzvaru ar 2:1.

Pēc 31 aizvadītas spēles “Dynamo” ar 27 punktiem ieņem devīto vietu KHL Rietumu konferencē, kamēr “Severstal” ar 32 mačos iekrātiem 20 punktiem ir pēdējā – divpadsmitā.

Indrašis laukumā šovakar pavadīja 16:09 minūtes, izceļoties ar trīs metieniem pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, uzvarot piecos no deviņiem iemetieniem, kā arī nopelnot lietderības koeficientu -1.

Uzbrucējs 27 mačos guvis deviņus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Kulda 20:55 minūtēs izdarīja četrus metienus, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Aizsargs 32 spēļu laikā izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Iespaidīgu sniegumu turpina rādīt KHL Rietumu konferences līdere Maskavas CSKA, kas mājās ar 3:1 apspēlēja vicelīderi Sanktpēterburgas SKA, izcīnot savu 12. uzvaru pēc kārtas.

Savukārt savu piekto zaudējumu pēdējo sešu spēļu laikā piedzīvojusi Austrumu konferences līdere Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kas šodien ar 3:4 atzina trešajā vietā esošās Kazaņas “Ak Bars” pārākumu.

No 0:2 deficīta uz rezultāta tablo atspēlējās Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kas ar 5:3 izbraukumā apspēlēja Čeļabinskas “Traktor”.

Tikmēr divu neveiksmju sēriju lauza Magņitogorskas “Metallurg”, kas ar 4:3 pagarinājumā pieveica Ņižņekamskas “Neftekhimik” vienību.