Indraša maiņas biedrs: Pēc spēlēšanas Sanktpēterburgā es biju izsalcis pēc hokeja

13/09/2021 23:21

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas apgabala “Vityaz” uzbrucējs Miro Āltonens sarunā ar “R-Sport” komentējis savu jaudīgu sniegumu sezonas sākumā.

Aizvadītajā sezonā somu hokejists spēlēja Sanktpēterburgas SKA, 35 mačos atzīmējoties ar desmit vārtiem un deviņām piespēlēm. Starpsezonā Āltonens atgriezās “Vityaz” vienībā, kurā viņš 2016./2017. gada sezonā sāka savu karjeru KHL. Šosezon hokejistam piecos mačos desmit (2+8) punkti.

“Uzskatu, ka sezonu neuzsākām slikti. Mūsu maiņa ar Miku Indraši un Niko Ojamjaki atrada vajadzīgo ķīmiju un pašlaik spēlēt tiešām ir jautri. Komandai jāstrādā, lai nesāktu spēles ar rezultātu 0:2. Dažas reizes tas jau ir noticis, ar to vajadzētu tikt galā. Protams, pēc Sanktpēterburgas es jūtos izsalcis pēc hokeja. Esmu sailgojies pēc vairākuma un liela spēles laika. “Vityaz” man ir cita loma – es daudz spēlēju, esmu vairākuma pirmās brigādes hokejists, man ir labi partneri,” teica Āltonens.

Somam šī ir piektā sezona KHL. Viņa CV ir arī viens veiksmīgs gads Amerikas hokeja līgā (AHL), kad Āltonens ar Toronto “Marlies” kļuva par šī turnīra čempionu.

Pašlaik leģionāru maiņa ir izteikti labākā “Vityaz” vienībā. Ojamaki piecos mačos guvis piecus vārtus un atdevis divas piespēles, bet Indrašis sakrājis sešus (3+3) punktus. Komanda šosezon izcīnījusi tikai vienu uzvaru un ar sešiem punktiem ieņem astoto pozīciju Rietumu konferencē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…