Indrašim rezultatīva piespēle, “Dynamo” noslēdz KHL sezonu (VIDEO)

21/03/2019 20:53

Ceturtdien Kontinetālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas spēļu turnīrā latviešu uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” viesos ar 2:3 piekāpās Maskavas CSKA komandai, līdz ar to piedzīvoja zaudējumu visā sērijā ar 1-4.

Mājiniekus pirmā perioda 13. minūtē vadībā izvirzīja Pāvels Karnauhovs, bet pirmā perioda beigās viesi rezultātu izlīdzināja – precīzs bija Jegors Zaicevs. Pirmā perioda beigās pats Karahunovs paspēja vēl izvicināt dūres ar “Dynamo” aizsargu Vitāliju Meņšikovu.

Otrā perioda vidū CSKA izdevās vēlreiz izvirzīties vadībā, kad vārtus skaitliskajā vairākumā guva Janiks Hansens. Līdzīgi, kā pirmajā periodā, arī otrajā spēles nogrieznī viesi rezultātu izlīdzināja perioda beigās – 2:2. Skaitlisko vairākumu “Dynamo” komandā realizēja Dmitrijs Kagarļickis. Spēles trešajā nogrieznī Linden Vejs guva uzvaru nesošos vārtus.

Indrašis šajā spēlē uz ledus pavadīja 19 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Indrašis 11 šīs sezonas Gagarina kausa spēlēs guva vienus vārtus un veica piecas rezultatīvas piespēles.

Pusfināla sērijas piekto spēli šobrīd aizvada Sanktpēterburgas SKA un Jaroslavļas “Lokomotiv” komandas.

Savukārt Austrumu konferences pusfinālos Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” ar 3-1 ir vadībā pret Astanas “Baris”, bet Ufas “Salavat Julajev” ar tādu pašu rezultātu uzveic Jekaterinburgas “Avtomobilist”.