Indraša pārstāvētajai ”Dynamo” pirmais sausais zaudējums, neveiksme arī Kuldas ”Severstaļ”

20/09/2018 22:01
Miks Indrašis, Sportazinas.com

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar pirmo sauso zaudējumu sezonā piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas ”Dynamo”. Tāpat neveiksmi cieta arī Čerepovecas ”Severstaļ”, kuras rindās spēlē latviešu aizsargs Artūrs Kulda.

Indraša pārstāvētā Maskavas ”Dynamo” pirmajā trešdaļā nepilnu četru minūšu laikā ielaida trīs vārtus, savā laukumā ar 0:4 atzīstot spēcīgās Sanktpēterburgas SKA pārākumu un piedzīvojot jau ceturto zaudējumu pēdējās piecās spēlēs.

Latvijas izlases uzbrucējs spēlēja zaudētāju trešajā virknējumā un laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Šosezon astoņos mačos Indraša kontā ir trīs gūti vārti un viena rezultatīva piespēle.

Tāpat neveiksmi šovakar cieta arī Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas ”Severstaļ”, kas otrajā trešdaļā nepilnu četru minūšu laikā ielaida trīs vārtus un savā laukumā ar 1:4 piekāpās Minskas ”Dinamo”. Uzvarētāju sastāvā ar trim precīziem metieniem jeb ”hat-trick” izcēlās pieredzējušais baltkrievu uzbrucējs Andrejs Kosticins.

Tikmēr Kulda darbojās zaudētāju pirmajā aizsargu pārī un laukumā pavadīja 20 minūtes, izpildot četrus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un pielietojot trīs spēka paņēmienus. Latviešu aizsargs šosezon līdz šim piedalījies deviņos mačos, kuros guvis divus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli.