Indraša pirmie vārti “Admiral” rindās neglābj komandu no pārliecinoša zaudējuma

26/11/2021 13:50
Miks Indrašis

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Miks Indrašis, Rihards Bukarts un Vladivostokas “Admiral” ar rezultātu 1:5 atzina Jekatarinburgas “Avtomobilist” vienības pārākumu.

Indrašis uz ledus pavadīja 17 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā, realizējot skaitlisko vairākumu, guva savus pirmos vārtus “Admiral” rindās, kā arī izdarīja septiņus metienus pa vārtiem un uzvarēja divus no 11 iemetieniem. Tikmēr Bukarts nospēlēja 15 minūtes un 14 sekundes, veicot četrus metienus pa vārtiem, divreiz bloķējot pretinieku metienu, kā arī izpildot vienu spēka paņēmienu.

Abi latviešu uzbrucēji darbojās vienā virknējumā kopā ar amerikāni Džošu Kestneru. “Avtomobilist” sastāvā ar “hat-trick” jeb trīs gūtajiem vārtiem izcēlās Aleksejs Makejevs, bet vienu reizi precīzs bija kanādietis Patrīss Kormjē, savukārt ripu jau tukšos “Admiral” vārtos raidīja Staņislavs Bočarovs. Jekatarinburgas klubs ar šo panākumu pārtrauca savu divu zaudējumu sēriju.

Citā šīs dienas agrajā KHL spēlē Jānis Jaks un “Sochi”, pateicoties Ņikitas Točitska un Vasīlija Glotova goliem, ar rezultātu 2:0 pārspēja Habarovskas “Amur” hokejistus. Jaks laukumā pabija 19 minūtes un vienu sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem un nobloķēja divus pretinieku metienus.