Indraša rezultatīvais sniegums ļauj “Vityaz” pārtraukt drausmīgo zaudējumu sēriju

22/09/2021 21:38
Miks Indrašis

Pateicoties rezultatīvam Mika Indraša sniegumam, šovakar uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē izcīnīja Maskavas apgabala “Vityaz”, kas ar rezultātu 3:2 apspēlēja Jaroslavļas “Lokomotiv” un pārtrauca nepieklājīgo septiņu zaudējumu sēriju.

Indrašis šajā spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kas bija viņa astotais punkts deviņās šīs sezonas spēlēs. Rīdzinieks asistēja Aleksandram Jaremčukam otrā perioda sākumā, kad rezultāts uz tablo kļuva 2:0. Indrašis laukumā pavadīja 16 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja tikai piecos no 14 iemetieniem (35,7%).

Uzvarētājiem vārtus guva Jaremčuks, kā arī divreiz izcēlās Niko Ojamaki. Tikmēr “Loko” sastāvā atzīmējās Rušans Rafikovs un Arturs Kajumovs. Maskavas vienībai šis bija tikai otrais panākums deviņās sezonas spēlēs, kamēr “Lokomotiv” cieta sesto neveiksmi deviņos dueļos.

Citās šodienas spēlēs Magņitogorskas “Metallurg”, kuras treneru korpusā ir Viktors Ignatjevs, ar rezultātu 3:1 apspēlēja Novosibirskas “Sibir”, bet Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 7:3 rezultatīvā mačā uzveica Minskas “Dinamo”. Savukārt Helsinku “Jokerit” ar 4:2 uzveica Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras viens no treneriem ir Sandis Ozoliņš.