Indraša rezultativitāte neglābj “Dynamo” no neveiksmes

29/12/2019 18:17

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, kas gan nepalīdzēja viņa pārstāvētajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībai Maskavas “Dynamo” mačā pret Magņitogorskas “Metallurg”.

Viesi no Krievijas galvaspilsētas piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā ar 4:5.

Mājinieki atklāja rezultātu pirmā perioda vidū, bet jau minūti vēlāk Mihails Grigorjevs pēc Indraša piespēles panāca izlīdzinājumu. Līdz trešdaļas beigām “Metallurg” guva vēl divus vārtus un izvirzījās vadībā ar 1:3. “Dynamo” atbildēja vienu ripu otrajā periodā un divām – trešajā, taču septiņas sekundes pirms sirēnas Magņitogorskas uzbrucējs Tomašs Filipi iemeta ripu Ivana Bočarova sargātajos vārtos – 4:4.

Papildlaikā vārti netika gūti, savukārt bullīšu sērijā “Metallurg” spēlētāji realizēja divus mēģinājumus, kamēr “Dynamo” hokejistu, viņu starpā Indrašis, nevienu.

Indrašis laukumā pavadītajās 13:44 minūtēs atzīmējās ar vienu piespēli, vienu reizi stājās ripas ceļā, ka arī bloķēja vienu pretinieku metienu. Uzbrucējam tā bija desmitā piespēle un 14. rezultativitātes punkts šosezon, viņš aizvadījis 30 mačus.

Maskavas klubs nespēja pagarināt uzvaru sēriju līdz sešām mačiem. Ar 56 punktiem 43 spēlēs “Dynamo” ieņem trešo vietu Rietumu konferencē

Tikmēr Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak” papildlaikā atzina “Sochi” pārākumu ar 0:1. Karsumam viens metiens un divi spēka paņēmieni 15:21 minūtes laikā, bet Daugaviņš laukumā pavadītajās 18:22 minūtēs pa vārtiem nemeta.

Ar 54 punktiem 42 mačos “Spartak” ieņem ceturto pozīciju Rietumos.

Tikmēr Čerepovecas “Severstal” papildlaikā svinēja uzvaru pār Sanktpēterburgas SKA ar 3:2. Aizsargs Artūrs Kulda 21:44 minūtēs trīs reizes meta pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Citās spēlēs Vladivostokas “Admiral” ar 0:2 zaudēja Habarovskas “Amur”, bet Nursultanas “Barys” ar 4:2 apspēlēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”.