Karsums papildlaikā atnes “Spartak” uzvaru pār spēcīgo SKA

07/10/2019 22:16

Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētais Maskavas “Spartak” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē viesos pagarinājumā pieveica Sanktpēterburgas SKA.

“Spartak”, kuru vada Harijs Vītoliņš un Oļegs Znaroks, viesos vienu no Rietumu zonas līdervienībām uzvarēja pagarinājumā ar 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 1:0).

Pēc Dmitrija Višņevska un Robina Hanzla metieniem vairākumā viesi pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrajā trešdaļā vienus vārtus atguva Antons Burdasovs, bet mača 41.minūtē Vladimirs Tkačovs panāca neizšķirtu – 2:2. Pagarinājumā jau 28.sekundē pēc Aleksandra Hohlačova piespēles uzvaras vārtus guva Mārtiņš Karsums.

Karsums spēlēja 13 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, reizi bloķēja metienu un reizi izpildīja spēka paņēmienu. Daugaviņš 18 minūtēs un 36 sekundēs uz ledus uzvarēja divos no četriem iemetieniem, pa reizei bloķēja metienu un izpildīja spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Latvieša Mika Indraša pārstāvētā komanda Maskavas “Dynamo” pirmdien piedzīvoja ceturto zaudējumu pēdējos piecos mačos.

“Dynamo” viesos ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās Novosibirskas “Sibir” komandai. Vienīgie vārti mačā tika gūti jau spēles trešajā minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Aleksejs Jakovļevs.

Indrašis šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu.

Vēl citā mačā Ņižņekamskas “Neftekhimik” viesos ar 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) piekāpās Vladivostokas “Admiral” vienībai.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti.

Rīgas “Dinamo”- Maskavas apgabala “Vityaz”  1:2 (1:0, 0:0, 0:2);

Sanktpēterburgas SKA – Maskavas “Spartak”  2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1) – pagarinājumā;

Ufas “Salavat Yulaev” – Magņitogorskas “Metallurg” 0:3 (0:1, 0:1, 0:1);

Jekaterinburgas “Avtomobilist” – Čeļabinskas “Traktor” 3:0 (0:0, 0:0, 3:0);

Novosibirskas “Sibir” – Maskavas “Dinamo” 1:0 (1:0, 0:0, 0:0);

Vladivostokas “Admiral” – Ņižņekamskas “Neftekhimik”  2:0 (1:0, 1:0, 0:0).