Indrašim divi vārti uzvarā pār Kalniņu un “Jokerit”; Karsumam un Daugaviņam zaudējums pret SKA (VIDEO)

13/02/2019 21:09

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ar diviem vārtu guvumiem šovakar izcēlās Miks Indrašis, kurš kaldināja Maskavas “Dynamo” uzvaru savā laukumā pār Jāni Kalniņu un Helsinku Jokerit (5:3). Tikmēr zaudējumu pret līgas vicelīderi Sanktpēterburgas SKA piedzīvoja Maskavas “Spartak” ar Mārtiņu Karsumu un Kasparu Daugaviņu sastāvā (0:2).

Miks ar precīzu metienu vispirms izcēlās trešā perioda piektajā minūtē, pēc Iļjas Ņikuļina un Vadima Šipočova piespēlēm panākot komfortablo 4:1 mājinieku labā. “Jokerit” mača 52. minūtē samazināja deficītu līdz 2:4, bet divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Džons Normans jau panāca 3:4.

“Dynamo” gan panākumu neizlaida, priekšpēdējā minūtē ripu jau tukšos “Jokerit” vārtos raidot Indrašim.

Indrašis kopā ar Dmitriju Kagarļicki un Šipačovu veidoja maskaviešu pirmo uzbrucēju trijnieku un nospēlētajās 20:46 minūtēs izpildīja arī divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, veica vienu spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja vienā no diviem iemetieniem.

Mika rēķinā šosezon 16 vārti un 13 rezultatīvas piespēles 51 cīņā.

Tikmēr Kalniņš tika galā ar 22 no 26 “Dynamo” hokejistu metieniem. Jānis pirms šī mača KHL pamatturnīra bija aizvadījis 34 mačus, vidēji katrā ielaižot 2,21 ripu, kā arī atvairot 92,1% metienu.

Citā mačā piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs piedzīvoja “Spartak”, kas savā laukumā ar 0:2 piekāpās SKA. Daugaviņš darbojās Maskavas kluba otrajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus pavadīja 19:52 minūtes, šajā laikā atzīmējoties ar diviem metieniem pa vārtiem un vienu uzvarētu iemetienu (no diviem). Kaspara rēķinā šosezon 36 (13+23) punkti 58 cīņās.

Tikmēr Karsums bija iekļauts trešajā maiņā un nospēlēja 10:50 minūtes. Mārtiņš statistikas ailēs ierakstīja trīs uzvarētus iemetienus (no septiņiem). Latviešu uzbrucēja rēķinā šosezon kopumā deviņi vārti un 15 piespēles 53 mačos.

Pie panākuma soda metienu sērijā šovakar tika Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstal”, izbraukumā ar 2:1 pārspējot Čeļabinskas “Traktor”. Kulda bija iekļauts viesu trešajā aizsargu pārī un sev atvēlētajās 19:16 minūtēs bloķēja trīs sāncenšu raidījumus, kā arī pielietoja vienu spēka paņēmienu. Kuldam šosezon kopumā septiņi (2+5) punkti 58 spēlēs.