Indrašim liels spēles laiks, “Dynamo” piedzīvo jau 16. zaudējumu šosezon

27/10/2018 17:48

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) piekto zaudējumu pēdējās septiņās spēlēs un jau 16. kopumā šosezon piedzīvojusi Latvijas izlases uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo”, izbraukuma cīņā ar 1:2 atzīstot Magņitogorskas “Metallurg” pārākumu.

Spēle viesiem iesākās cerīgi, jo jau otrajā minūtē izgājienā viens pret vārtsargu rezultātu atklāja zviedrs Patriks Zakrisons. “Dynamo” vadību saglabāja līdz 14. minūtei, kad izlīdzinājumu 1:1 panāca soms Īro Pakarinens. Savukārt uzvaru nesošos vārtus “Metallurg” labā otrā perioda piektajā minūtē guva zviedru leģionārs Deniss Rasmusens.

Šosezon 12 (8+4) punktus iekrājušais Indrašis šoreiz ar rezultativitāti neizcēlās, taču, spēlējot otrajā uzbrucēju virknējumā, Miks uz ledus pavadīja trešo ilgāko laiku starp visiem “Dynamo” spēlētājiem (18:50 minūtes) un šajā rādītājā atpalika tikai no Maskavas kluba lielākajām zvaigznēm Iļjas Ņikuļina (18:52) un Vadima Šipačova (20:00).

Šajā laikā Indrašis uzvarēja septiņos iemetienos (no 12) un izpildīja divus metienus pa mājinieku cietoksni.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā “Dynamo” ar septiņām uzvarām un iekrātajiem 17 punktiem atrodas desmitajā pozīcijā, no Rīgas “Dinamo” un līdz ar to arī “play-off” zonas atpaliekot tikai par diviem punktiem. Tikmēr “magņitkai” šobrīd 29 punkti 24 spēlēs un ceturtā vieta austrumos.