Indrašim piespēle, “Dynamo” pagarinājumā uzvara Ņižņekamskā

31/10/2018 21:01

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vakara vēlajā spēlē Miks Indrašis izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kamēr viņa pārstāvētā Maskavas “Dynamo” izbraukumā ar 4:3 pagarinājumā pārspēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Maču lieliski iesāka “Neftekhimik”, kas guva divus ātrus vārtus, sestajā minūtē iegūstot pārsvaru ar +2 (2:0). Pirmā perioda turpinājumā mājiniekiem bija divas iespējas spēlēt vairākumā, vienā no tām viņiem iekrītot pašiem, kas ļāva “Dynamo” mazākumā vienus vārtus atgūt – 1:2.

Nākamajā divdesmitminūtē noraidījumu plejāde padevās jau “Neftekhimik” komandai, vienā no tiem Artjomam Volkovam rezultātu izlīdzinot (2:2). Šajā precīzajā raidījumā asistēja arī Indrašis.

Trešajā periodā abas komandas apmainījās ar gūtajiem vārtiem (3:3), kamēr pagarinājumā par varoni kļuva pieredzējušais Iļja Ņikuļins, vairākumā četri pret trim izraujot uzvaru “Dynamo” – 4:3.

Miks Indrašis laukumā pavadīja kopumā 19:57 minūtes, bez rezultatīvas piespēles (tas viņam 13. punkts sezonā (5+8) izceļoties arī ar diviem metieniem pa vārtiem un uzvarot 9/18 iemetieniem.

Maskavas “Dynamo” punktu (21) ziņā nu panākusi Rīgas dinamiešus, šobrīd ieņemot devīto pozīciju KHL Rietumu konferencē. Krievijas komandai gan ir par divām spēlē vairāk.

Rīdziniekus ar 21 punktu panākusi arī Podoļskas “Vitjaz”, kas mājās ar 4:1 apspēlēja Habarovskas “Amur” vienību. 2+1 šajā mačā somam Miro Āltonenam. Jāatzīmē gan, ka “Amur” šajā spēlē izdarīja par septiņiem metieniem vairāk (36:29).

Fantastisku sniegumu turpina demonstrēt līgas līdere Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kas mājās ar 3:1 uzveica vienu no Rietumu konferences līderēm Helsinku “Jokerit”, kuras sastāvā vārtsargs Jānis Kalniņš atvairīja 26 no pretinieku 29 izdarītajiem metieniem.

“Avtomobilist” šī bija 23. uzvara sezonā aizvadītajās 24 spēlēs.

Visbeidzot otro panākumu pēc kārtas izcīnīja Magņitogorskas “Metallurg”, kas ar rezultātu 4:1 uzveica “Sochi”.