Indrašim piespēle uzvarā pār “Barys”, Daugaviņam un Karsumam zaudējums (VIDEO)

16/11/2018 21:11
Miks Indrašis, Sportazinas.com

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kārtējā mačā ar savu septīto rezultatīvo piespēli sezonā izcēlies latviešu uzbrucējs Miks Indrašis, kura pārstāvētā Maskavas “Dynamo” ar 3:2 pagarinājumā viesos pieveica Astanas “Barys”.

Mača pirmajā periodā vienīgos vārtus guva “Barys”, kamēr otrās trešdaļas vidū “Dynamo” hokejists Vladimirs Brjukvins panāca neizšķirtu (1:1), rezultatīvi asistējot Indrašim. Noslēdzošajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (2:2).

Par mača varoni kļuva Dmitrijs Kagarļickis, kurš jau tā 53. sekundē atnesa uzvaru Maskavas klubam.

Indrašis 17:33 uz ledus pavadītajās minūtēs vēl uzvarēja deviņos no 16 iemetieniem, nopelnīja divu minūšu noraidījumu, kā arī veica vienu spēka paņēmienu. Hokejists aizvadītajos 28 mačos izcēlies ar astoņiem vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt latviešu uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak” savā laukumā ar 1:3 atzina Jaroslavļas “Lokomitiv” pārākumu.  Abi latvieši laukumā pavadīja līdzīgu laiku – Daugaviņš nospēlēja 21 minūti un 31 sekundi, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem un uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, bet Karsums nospēlēja 21 minūti un 30 sekundes, veica piecus metienus, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, un pamanījās pielietot septiņus spēka paņēmienus.

Citā KHL spēlē zaudējumu piedzīvoja aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ”, kas izbraukumā ar 0:2 atzina “Sochi” pārākumu. Kulda laukumā pavadīja 19 minūtes un divas sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bloķēja vienu pretinieku metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Rietumu konferences augšagalā ar 46 punktiem atrodas Maskavas CSKA, bet otrajā vietā ar 43 punktiem atrodas Sanktpēterburgas SKA. Trešajā vietā ar 39 punktiem ir latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit”, bet piektā ar 31 punktu ir Daugaviņa un Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak”.

Tikmēr Rīgas “Dinamo” ar 27 punktiem ir septītā, bet uzreiz aiz Latvijas kluba ar 25 punktiem ir Maskavas “Dinamo”. 11.vietā ir aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ” ar 19 punktus.

Savukārt Austrumu konferencē Jekaterinburgas “Avtomobilist” ir 51 punkts, bet 42 punkti ir Boba Hārtlija trenētās Omskas “Avangard” kontā. Astotajā vietā ar 26 punktiem ir aizsarga Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Pekinas “Kuņluņ Red Star”

Citās spēlēs septīto neveiksmi pēc kārtas Vladivostokas “Admiral” komandai sagādājusi Ufas “Salavat Yulaev” – 3:1, kamēr sešu zaudējumu sēriju pārtraukusi Novosibirskas “Sibir”, ar 2:1 pagarinājumā mājās pieveicot Habarovskas “Amur”.