Indrašim punkts “Dynamo” neveiksmē Kazaņā

01/12/2019 18:25

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas „Dynamo” šodien izbraukumā zaudēja Austrumu konferences līderei Kazaņas “Ak Bars” ar 2:5. Viesu uzbrucējs Miks Indrašis izcēlās ar vienu piespēli.

“Dynamo” neveiksmīgi sāka šo spēli, ielaižot trīs ripas trīs minūšu laikā pirmajā periodā. Vienus vārtus komandai izdevās atspēlēt, taču līdz trešdaļas beigām mājinieki atjaunoja trīs vārtu pārsvaru – 1:4. Otrā perioda sākumā Indrašis labi pacīnījās vārtu priekšā, pēc latvieša veiksmīgām darbībām ripa nonāca pie Maksima Afinogenova, kurš bija precīzs – 2:4. Taču divas minūtes pirms otrā pārtraukuma “Ak Bars” realizēj vairākumu un panāca 2:5, rezultātam vairs nemainoties.

Indrašis laukumā pavadīja 16:36 minūtes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja un uzvarēja sešus no 14 iemetieniem (42,86%). Latviešu uzbrucējam tā bija 27. spēle šosezon, viņa kontā četri vārti un deviņas piespēles.

Ar 20 uzvarām 34 spēlēs “Dynamo” ieņem trešo vietu Rietumu konferencē.

Citos mačos Nursultanas “Barys” ar 5:1 sagrāva Minskas “Dynamo”, Čerepovecas “Severstal” ar 4:6 zaudēja Novosibirskas “Sibir”, Jekaterinburgas “Avtomobilist” izbraukumā ar 1:0 pieveica Jaroslavļas “Lokomotiv”, bet Ņižņekamskas “Neftekhimik” apspēlēja “Sochi” ar 4:1