Indrašim septītais punkts šosezon, Jaka pārstāvētā “Sochi” tiek pie uzvaras izbraukumā

20/09/2021 21:22
Miks Indrašis

Šodien latviešu uzbrucējs Miks Indrašis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, viņa pārstāvētajai Maskavas apgabala “Vityaz” ar 1:2 zaudējot Kazaņas “Ak Bars”, savukārt Jāņa Jaka pārstāvētā “Sochi” svinēja uzvaru pār Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 1:0.

Trešajā minūtē “Vityaz” nonāca iedzinējos, vārtus gūstot Artūram Brovkinam. Atbilde sekoja 13. minūtē, kad Daniels Odets ar fantastisku caurgājienu panāca 1:1. Šajā vārtu guvumā punktu par piespēli nopelnīja arī latviešu uzbrucējs.

Tomēr 99 sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas “Ak Bars” spēja izraut uzvaru, precīzs bija Kirils Petrovs. “Vityaz” treneris Jurijs Babenko izmantoja pusminūtes pārtraukumu un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet izglābties vairs nepietika laika.

Indrašis laukumā pavadīja 20 minūtes un 37 sekundes, šajā laikā atzīmējoties ar trīs metieniem pa vārtiem. Latvijas izlases hokejistam astoņās spēlēs trīs vārti un četras piespēles.

Tikmēr Jaka pārstāvētajai “Sochi” pietika ar vienu vārtu guvumu, lai izbraukumā pārspētu Ņižņekamskas “Neftekhimik”. Vienīgo ripu mačā piektajā minūtē iemeta Soču uzbrucējs Aleksandrs Žabrejevs.

Latviešu aizsargs laukumā pavadīja 17 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā viņš bloķēja vienu metienu. Jakam deviņās spēlēs ir trīs (1+2) punkti.

Negaidīti pārliecinošu uzvaru svinēja Minskas “Dinamo”, izbraukumā ar 5:0 sagraujot Čeļabinskas “Traktor”. Ar vārtiem un divām piespēlēm Baltkrievijas komandā izcēlās Malte Stremvals, savukārt 19 gadus vecais vārtsargs Aleksejs Kolosovs atvairīja 31 metienu. Helsinku “Jokerit” viesos ar 4:1 apspēlēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, vismaz līdz rītdiena pārņemot vadību Rietumu konferencē. Novosobirskas “Sibir” ar 1:0 pieveica Pekinas “Kunlun Red Star”, bet Vladivostokas “Admiral” bez Riharda Bukarta sastāvā ar 0:5 zaudēja Magņitogorskas “Metallurg”. Latviešu hokejists joprojām atrodas savainoto spēlētāju sarakstā.