Indrašim trešie vārti sezonā, A. Kuldas ”Severstaļ” smaga sakāve (VIDEO)

18/09/2018 21:53

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) latviešu uzbrucējs Miks Indrašis šovakar guva savus trešos vārtus sezonā un palīdzēja Maskavas ”Dynamo” pārtraukt trīs zaudējumu sēriju. Tikmēr otro neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas ”Severstaļ”.

Indraša pārstāvētā Maskavas ”Dynamo” savā laukumā ar 4:2 pārspēja Podoļskas ”Vityaz”, izcīnot pirmo panākumu pēdējās četrās spēlēs un izcīnot tikai otro uzvaru sezonā. izšķirošo pārsvaru mājinieki ieguva otrajā trešdaļā, kad nedaudz vairāk nekā divu minūšu laikā iemeta trīs ripas un no 1:1 panāca 4:1.

Turklāt tieši Indrašis ievadīja maskaviešu uguņošanu. Latviešu uzbrucējs pamatlaika vidū realizēja lielo skaitlisko vairākumu, saņemot piespēli no zviedru leģionāra Patrika Zakrisona un no labā iemetienu apļa izdarot metienu bez ripas apturēšanas (2:1).

Indrašis spēlēja trešajā maiņā un laukumā pavadīja gandrīz 17 minūtes, kuru laikā guva vārtus ar vienīgo izdarīto metienu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Latviešu uzbrucējs šosezon septiņos mačos nopelnījis četrus (3+1) punktus.

Citā spēlē Artūra Kuldas pārstāvētā ”Severstaļ” mājās ar 0:5 cieta sagrāvi pret spēcīgo Sanktpērburgas SKA, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas un ciešot jau trešo neveiksmi pēdējās četrās spēlēs.

Viesi jau pirmajā trešdaļā ielika pamatus uzvarai, kad pēc zviedru aizsarga Patrika Herslija otrajā minūtē realizētā vairākuma un Aleksandra Dergačova gūtajiem vārtiem perioda noslēgumā panāca 2:0. Savukārt otrajā trešdaļā, Herslijam izceļoties ar vēl vienu precīzu metienu un gūstot divus vārtus Nailam Jakupovam, vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru.

Kulda darbojās ”Severstaļ” pirmajā aizsargu pārī un laukumā pavadīja nedaudz vairāk nekā 18 minūtes. Latviešu aizsargs šajā laikā trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtu drošību, kā arī bloķēja vienu sāncenšu metienu un saņēma četras soda minūtes. Šosezon astoņos mačos viņš izcēlies ar trim (2+1) punktiem.

Savukārt uz uzvaru takas pēc piedzīvotā sezonas pirmā zaudējuma atgriezās Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas ”Avangard”, kas izbraukumā ar 4:3 tikai bullīšos pieveica Astanas ”Barys”.

Viesi laika posmā no 4. līdz 19. minūtei guva trīs vārtus un panāca 3:0, tomēr mājinieki nedaudz vairāk nekā deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu (3:3). Kaut gan ”Avangard” papildlaikā neizmantoja skaitlisko vairākumu, Hārtlija vadītā komanda realizēja trīs no septiņiem pēcspēles metieniem un svinēja sesto panākumu šosezon aizvadītajās septiņās spēlēs.